reklama

Realme Buds Q2s překvapí výdrží a kvalitou zvuku

Realme Buds Q2s překvapí výdrží a kvalitou zvuku
2022-03-04T13:30:34+02:00
• 4. 3. 2022

Zdroj: Realme

Po necelém roce přichází nástupce poslední generace sluchátek v rámci série Buds Q od čínské společnosti Realme. Oproti předchůdci je připravena pořádná dávka vylepšených funkcí, přitom prodejní cenovka stále zůstává na velmi přijatelné hranici. Dnešní přírůstek s názvem Buds Q2s by se měl do oficiálního prodeje dostávat postupně v nejbližších dnech.

Smysluplné novinky

Každé sluchátko dostalo 10mm měnič Bass Boost se speciální membránou pro obzvlášť kvalitní basy a 40mAh baterii zaručující výdrž maximálně 7 hodin. Konstrukce má certifikaci IPX4, která tedy odolá jen stříkající vodě. Z pohledu technologií je připraveno ENC (potlačení šumu) s umělou inteligencí, Dolby Atmos, známé audio kodeky AAC a SBC. Herní režim přináší nízké zpoždění zvuku (88 ms).

G2S 2 2280x1536x G2S 3 2280x1424x

Zdroj: Realme

Kompletní komunikaci zajišťuje funkce Bluetooth 5.2. Nesmíme zapomenout ani na možnost vyvolání hlasového asistenta nebo vzdálené ovládání přes dotykové plošky. Dodávané pouzdro s průhledným krytem a USB-C portem vyplňuje 480mAh článek baterie, který podporuje rychlé nabíjení. Za pouhých 10 minut přidáte další 3 hodiny poslechu. Veškerá přizpůsobení probíhá přes dostupnou aplikaci Realme Link.

Prodejci zanedlouho začnou nabízet tři barevné verze (bílá, černá, zelená) a v zahraničí po přepočtu je pořídíte za lákavých cca 734 Kč.

G2S 4 2280x1100x

G2S 5 2280x1480x

Zdroj: Realme

Zdroje: realme.com, fonearena.com, gsmarena.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat