reklama

TikTok nově umožní nahrávat videa o délce až 10 minut

TikTok nově umožní nahrávat videa o délce až 10 minut
2022-03-04T11:30:44+01:00
• 4. 3. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

TikTok není třeba zvlášť představovat. Jedná se o světově populární platformu pro publikování krátkých videí, kterými se nechaly inspirovat i další sociální sítě, jako je Instagram, Youtube a nově i Facebook.

TikTok navyšuje maximální délku videí

V roce 2021 TikTok zaznamenal významný nárůst zájmu po celém světě. Proto došlo k navýšení délky videí z 1 minuty na 3 minuty. Vzhledem k tomu, že platforma TikTok nezaznamenala žádné zpomalení, nyní se uživatelé mohou těšit na videa, která dosáhnou až na délku 10 minut. Navýšení délky videí by mohlo mimo jiné přinést i zajímavější obsah.

TikTok

Zdroj: 9to5mac

„Vždy přemýšlíme o nových způsobech, jak přinést naší komunitě přidanou hodnotu a vylepšovat uživatelský zážitek na TikToku. V loňském roce jsme představili delší videa, která dávají naší komunitě více času pro tvorbu zábavného obsahu na TikToku. Jsme nadšeni, že můžeme zavést možnost nahrávat videa o délce až 10 minut, což, jak doufáme, přinese ještě více kreativních možností pro naše tvůrce po celém světě,“ říká mluvčí společnosti TikTok.

Novinka by se měla v několika příštích týdnech dostat celosvětově ke všem uživatelům.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim