reklama

Filmy Google Play už nebudou v Obchodě Play

Filmy Google Play už nebudou v Obchodě Play
2022-03-24T11:30:19+01:00
• 24. 3. 2022

Fotka od mohamed Hassan z Pixabay

V druhé polovině roku začal Google dělat změny kolem nabídky filmů a TV pořadů a tento trend pokračuje zásadnějšími úpravami. Dá se říci, že dnešní novinky souvisí s přejmenováním aplikace Filmy a TV Play.

Filmy Google Play

Filmy a televizní pořady je ještě možné nalézt přímo v aplikaci Obchod Play, kde jsou mimo jiné k dostání samozřejmě aplikace, hry a také knihy. V květnu proběhne změna, která zapříčiní nedostupnost sekce věnované filmům a pořadům v aplikaci Obchod Play. Nedojde ke zrušení, jen se celá nabídka přemístí do aplikace Google TV, což je nový název pro původní aplikaci Filmy a TV Play.

Untitled 1 400x813x

Zdroj: Google

Nemusíte se obávat, že byste přišli o svůj zakoupení nebo zapůjčený obsah. Vše bude dostupné, jen z jiného umístění. Nezmění se ani systém řízení sdílení pro rodinu. I v Google TV půjde používat kredity a dárkové poukazy tak, jak jste byli zvyklí v Obchodě Play.

Google tak trochu dělá jarní úklid, tedy přeskupování služeb a jejich dostupnost. Z aplikace Google TV dělá univerzální místo pro filmy a pořady, byť tedy v USA ještě navíc poskytuje ještě běžné televizní stanice a případně i placené. Uvidíme, co si na nás společnost ještě nachystala, ale zatím neposkytla jakékoliv náznaky budoucích novinek.

Zdroje: xda-developers.com, support.google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim