Řada ROG Phone 6 unikla na internet, těšme se na drobné změny

Řada ROG Phone 6 unikla na internet, těšme se na drobné změny
2022-01-03T18:00:33+02:00
• 3. 1. 2022

Zdroj: GizmoChina

1

Těsně před rokem, konkrétně v březnu 2021, jsme se dočkali nové ASUS řady ROG Phone 5, zahrnující modely ROG Phone 5, 5 Pro a 5 Ultimate. O několik měsíců později (v srpnu) jsme byli svědky aktualizovaných verzí s přídavkem s. A protože tu máme nový rok, unikly na internet 2D rendery zachycující další generaci ROG Phone 6 a 6 Pro. 

ROG Phone 6

ASUS ROG Phone 6 a ROG Phone 6 Pro působí na pohled velmi podobně, jako ROG Phone 5. Dojde však k okrajové změně ve fotoaparátech, sekundárním displeji a grafice zadního panelu. Řada ROG Phone 6 by měla mít trochu jiný design fotoaparátu. Půjde o horizontální kamerový ostrov s trojitým kamerovým systémem pro 6 i 6 Pro.

ROG Phone 6

Zdroj: Gizmochina

Je zajímavé, že sekundární displej na ROG Phone 6 by byl větší ve srovnání s POMOLED displejem ROG Phone 5. Tentokrát bude obrazovka vertikální na rozdíl od šikmého displeje na ROG Phone 5. Zajímavé je, že jeden z telefonů ROG 6 má větší displej a jinou grafiku zadní strany než ten druhý. Ve spodní části je také značka Republic of Gamers. Můžeme očekávat, že nadcházející telefony budou uvedeny na trh v následujících měsících, protože ROG Phone 5 debutoval v březnu 2021.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Radim Böhm

11. 4. 2022, 12:10

Kéž by ten mobil vyšel někdy v březnu, začínám pomalu pochybovat jestli vůbec bude letos rog phone 6 a jestli to nezbalili jelikož rog phone 5 se moc dobře neprodával

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat