reklama

Řada ROG Phone 6 unikla na internet, těšme se na drobné změny

Řada ROG Phone 6 unikla na internet, těšme se na drobné změny
2022-01-03T18:00:33+01:00
• 3. 1. 2022

Zdroj: GizmoChina

1

Těsně před rokem, konkrétně v březnu 2021, jsme se dočkali nové ASUS řady ROG Phone 5, zahrnující modely ROG Phone 5, 5 Pro a 5 Ultimate. O několik měsíců později (v srpnu) jsme byli svědky aktualizovaných verzí s přídavkem s. A protože tu máme nový rok, unikly na internet 2D rendery zachycující další generaci ROG Phone 6 a 6 Pro. 

ROG Phone 6

ASUS ROG Phone 6 a ROG Phone 6 Pro působí na pohled velmi podobně, jako ROG Phone 5. Dojde však k okrajové změně ve fotoaparátech, sekundárním displeji a grafice zadního panelu. Řada ROG Phone 6 by měla mít trochu jiný design fotoaparátu. Půjde o horizontální kamerový ostrov s trojitým kamerovým systémem pro 6 i 6 Pro.

ROG Phone 6

Zdroj: Gizmochina

Je zajímavé, že sekundární displej na ROG Phone 6 by byl větší ve srovnání s POMOLED displejem ROG Phone 5. Tentokrát bude obrazovka vertikální na rozdíl od šikmého displeje na ROG Phone 5. Zajímavé je, že jeden z telefonů ROG 6 má větší displej a jinou grafiku zadní strany než ten druhý. Ve spodní části je také značka Republic of Gamers. Můžeme očekávat, že nadcházející telefony budou uvedeny na trh v následujících měsících, protože ROG Phone 5 debutoval v březnu 2021.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Radim Böhm

11. 4. 2022, 12:10

Kéž by ten mobil vyšel někdy v březnu, začínám pomalu pochybovat jestli vůbec bude letos rog phone 6 a jestli to nezbalili jelikož rog phone 5 se moc dobře neprodával

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim