reklama

Ochraňte svůj nový telefon nebo chytré hodinky od Ježíška sponzorovaný článek

Ochraňte svůj nový telefon nebo chytré hodinky od Ježíška [sponzorovaný článek]
2021-12-24T19:15:35+02:00
• 24. 12. 2021

Vánoce jsou již za dveřmi a nejeden technologický fanoušek s napětím očekává, že pod Vánočním stromečkem najde nový telefon nebo chytré hodinky. Novou hračku je ale potřeba dobře chránit před náhodným pádem nebo poškrábáním.

Ochrana pro telefon

A právě na kvalitní ochranu telefonů, chytrých hodinek nebo tabletů se zaměřuje dánský výrobce PanzerGlass. V jeho široké nabídce naleznete ochranné příslušenství pro drtivou většinu nejen mobilních výrobců. Začít můžeme u tvrzených skel, která se každým rokem neustále zdokonalují a už dávno se nejedná jen o jednoúčelový produkt. Kromě standardních skel nabízí PanzerGlass jeho různé všední i nevšední úpravy. Například pro nové modely iPhone 13 jsou k dispozici varianty s povrchovou úpravou Anti-Glare – eliminující nežádoucí odlesky, Anti-Bluelight – potlačující modré záření displeje a Privacy – které zabraňuje kolemjdoucím vidět obsah vaší obrazovky, nebo Swarovski CamSlider – s manuálním třpytivým posuvníkem z krystalů Swarovski pro efektní zakrytí přední kamerky. Všechna nová skla jsou navíc ošetřena speciální antibakteriální vrstvou, která ničí veškeré bakterie na jejich povrchu.

Výrobce se poslední roky věnuje i kvalitním ochranným krytům PanzerGlass ClearCase, které nejen že hodně vydrží, ale nijak nezakrývají jedinečný vzhled vašeho telefonu. Kryt je tvořen zadním tvrzeným sklem a odolným TPU rámečkem různých barev. Kromě průhledné a černé varianty lze například vybírat ze speciální podzimní edice ClearCaseColors inspirované barvami legendárních iMaců z roku 1999. Použití tvrzeného skla má kromě prémiového pocitu a vysoké odolnosti ještě jednu nespornou výhodu a to, že nikde nežloutne. Kdo by však hledal něco pro extrémnější podmínky, bude nadšený z obalu SIlverBulletCase, který trojnásobně převyšuje certifikaci Military Standard a telefon ochrání i při pádu z více než tří metrů.

VanocePG banner 1200x6752 1200x675x

Jak už bylo zmíněno na začátku článku, PanzerGlass se nezaměřuje pouze na samotné mobilní telefony, ale i na další zařízení jakou jsou chytré hodinky. Na ty taktéž nabízí tvrzená skla a nově pro Apple Watch i ochranné obaly. Obal PanzerGlass FullProtection cílí zejména na uživatele, kteří si nechtějí na své hodinky natrvalo lepit tvrzené sklo, ale i tak by ochranu zejména při aktivním trávením svého času uvítali. Obal je tvořen předním tvrzeným sklem a plastovým rámečkem, přičemž jeho největší výhoda spočívá v aplikaci. U PanzerGlass FullProtection zcela odpadává zdlouhavé lepení. Obal stačí na hodinky kdykoliv během pár sekund lehce nacvaknout a následně odcvaknout a schovat ho třeba do batohu, kde počká do příštího tenisového tréninku.

Na závěr nelze opomenout ani dezinfekční sprej určený na všechny druhy obrazovek PanzerGlass Spray Twice a Day, jehož účinnost pro likvidaci koronaviru na jakémkoliv povrchu byla nedávno oficiálně potvrzena. Spray Twice a Day nabízí nejvyšší stupeň účinnosti proti bakteriím i virům a snadnou aplikaci. Stačí ho ideálně dvakrát denně nastříkat přímo na displej, rozetřít po celém povrchu a nechat pár vteřin působit. Následně už jen otřít přiloženým hadříkem a drtivá většina bakterií je pryč. Přípravek navíc neobsahuje žádný alkohol, proto nehrozí riziko setření ochranné oleofobní vrstvy displeje a je naprosto neškodný k pokožce.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat