reklama

SIMPLE je nový „suboperátor“, přichází s vánoční nabídkou za 1 Kč

SIMPLE je nový „suboperátor“, přichází s vánoční nabídkou za 1 Kč
2021-11-14T14:39:58+01:00
• 14. 11. 2021

Fotka od NordWood Themes z Unsplash

Hlavní operátoři v dnešní době mají také virtuální operátory, kteří se snaží nabídnout trochu jiné produkty. Nyní zde máme novinku od Tesco Mobile, což je virtuální operátor vlastněný společnostmi Tesco Stores a O2. Konkrétně se jedná o SIMPLE, což společnost představuje jako speciální tarify pod značkou SIMPLE. Dá se říci, že se jedná o sub virtuálního operátora.

Vodafone a Kaufland mají speciální tarif za 299 Kč

SIMPLE tarify

Tarify SIMPLE se liší už jen způsobem využívání. Po získání telefonního čísla nebo po převodu k tomuto subjektu si zákazník stáhne aplikaci do mobilu, zadá platební kartu a následně si vybere tarif. Pak dochází k placení z konkrétní platební karty. Nemusí se tedy řešit dobíjení nebo smlouvy a placení přes bankovní účet.

SIMPLE nabízí celkem čtyři tarify.  Základní přijde na 399 Kč měsíčně a obsahuje neomezené volání a SMS společně s 2 GB dat. Druhý přijde na 499 Kč měsíčně a nabízí oproti předcházejícímu 3 GB dat. Třetí má 6 GB FUP a také nabízí neomezené volání a SMS. Poslední je čistě datový s limitem 10 GB za 399 Kč měsíčně. V samotné aplikaci si může zákazník kdykoliv deaktivovat tarif a třeba nevyužívat jakýkoliv tarif, přičemž nebude platit ani korunu.

mobil 540x662x

Zdroj: SIMPLE

Všechny tarify jsou dostupní v rámci EU roamingu. K dispozici je také správa v rámci rodiny, kdy můžete mít více čísel pod jedním účtem.

Vánoční akce

SIMPLE si připravil i vánoční akci, kdy si můžete aktivovat základní tarif s neomezeným voláním, neomezenými SMS zprávami a 2 GB FUP za 1 Kč na prvních 30 dnů. Po uplynutí této doby se cena vrátí na 399 Kč. Akci lze využít od od 8. 11. 2021 do 31. 12. 2021.

Zdroj: twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim