reklama

O2 Vánoce jsou letos o slevách

O2 Vánoce jsou letos o slevách
2021-10-26T11:30:04+02:00
• 26. 10. 2021

Zdroj: O2

Už v obchodech jde pozorovat, že začínají přípravy na Vánoce. Za chvíli bude výzdoba všude. Očekáváme opět nějaké zajímavé nabídky od mobilních operátorů. Tentokrát je startuje jako první O2, ale nečekejte nějaké bonusy k tarifům v podobě dat zdarma nebo nějakých speciálních balíčků.

O2 a Vánoce

Mobilní operátor O2 letos startuje vánoční kampaň již 1. listopadu, v rámci které láká všechny své zákazníky na slevy na produkty. Je zde jednoduché pravidlo, za každou službu dostanete 1000 Kč slevy na vybrané produkty v e-shopu nebo kamenné prodejně. Je jedno, jestli máte předplacenou kartu, tarif nebo jen O2 TV.

„Chtěli jsme k letošním Vánocům přijít s odměnou pro stávající i nové zákazníky. Zároveň jsme se chtěli vyhnout složitým mechanismům a udělat čerpání benefitu pro našeho zákazníka pochopitelné a jednoduché,“ vysvětluje Silvie Cieslarová, ředitelka marketingu mobilních služeb v O2 a dodává: „Čím více služeb má zákazník u O2, tím více benefitů v podobě tisícovky na produkty od nás získá.“

Navíc si můžete pořídit službu i během samotné akce a získat tak další slevu. Přehled výhod lze najít přímo v mobilní aplikaci Moje O2. Celá akce se tak točí jen kolem nákupu dalších produktů za zvýhodněnou cenu. Jestli dojde na rozšíření nebo jestli se dočkáme dalšího bonusu, není zatím známo.

O2 Vyhody App 04 2 3451x1570x

Zdroj: O2

Zdroj: tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat