reklama

Realme Narzo 50A překvapí designem

Realme Narzo 50A překvapí designem
2021-08-30T18:00:57+01:00
• 30. 8. 2021

Zdroj: Realmecentral.com

Jen pár měsíců od uvedení Narzo 30A je na cestě přímý nástupce s názvem Narzo 50A. Společnost Realme nedokázala uhlídat skutečnou podobu zařízení včetně klíčových specifikací. Telefon si bude chtít udržet svoji pozici v nižším segmentu trhu, a proto lze uvnitř očekávat minimum vylepšení. Největší proměnou spíše projde designové zpracování u zadní části.

Levný elegán

Do přední části plánují nasadit 6,5palcový displej dosahující na základní HD+ rozlišení. Milovníky selfie fotografování má vpředu čekat 8megapixelová kamerka. Vnitřní šasi vyplní osmijádrový čip Helio G85 od MediaTeku, zatímco ostatní prvky jako paměť RAM či úložiště nejsou zatím upřesněny. Článek baterie o velikosti 6 000 mAh potěší přidanou technologií rychlého 18W nabíjení.

Narzo 50A 3516x3200x

Zdroj: Gizmochina.com

Neobvykle prostorný modul vzadu vyhrazený nejen pro fotoaparáty obsadí celkem tři objektivy s hlavním 13MPx snímačem, LED blesk pro přisvětlení záznamů a také skener otisků prstů. Případní majitelé zespodu najdou vstup pro USB-C kabel, 3,5mm sluchátkový jack či mřížku jediného reproduktoru. Ke všemu předchozí generace Narzo 30A byla k dispozici u nás, takže český trh nemusí být ošizen ani v tomto případě. Nakonec nejbližší týdny s největší pravděpodobností snad přinesou další podrobnosti.

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim