reklama

Youtube testuje nekonečné přehrávání

Youtube testuje nekonečné přehrávání
2021-06-02T08:00:32+01:00
• 2. 6. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Služba Youtube byla kdysi jen místem pro sdílení videí, ale dnes se již nabízí mnohé sociální prvky, zejména pro tvůrce. I tak společnost nezapomíná na běžné uživatele. Tentokrát se testuje funkce, díky které můžete například videa přehrávat donekonečna.

A stále dokola

Na Youtube najdete uchvacují videa, ale jejich délka je poměrně krátká. Stačí například vyhledat „HDR 4K 60 FPS“ a hned se nabídne několik takových. Jejich délka ale někdy není dostatečně dlouhá a asi proto se testuje funkce, která vám umožní neustále přehrávat video dokola. Samozřejmě se dá využít i u desetihodinových videí a udělat si nekonečnou smyčku.

IMG 20210522 203533 459x428x

Zdroj: droidmaze

Novinka se testuje u omezeného počtu uživatelů a je otázkou, jestli se vůbec dostane tato možnost mezi všechny. Dále se ukazuje, že se rozšiřuje testování funkce, která již byla dříve oznámena.

V lednu Youtube oznámil, že uživatelé budou moci s existujícího videa si vystřihnout klip a sdílet ho. Bohužel funkce byla omezená jen na videa některých tvůrců, ale asi dochází k rozšiřování. Služba tak chce asi podpořit sdílení krátkých videí a díky této funkce budete moci ostatním ukázat, co vás u nějakého videa zaujalo.

Zdroje: phonearena.com, droidmaze.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jakub Eminger

2. 6. 2021, 11:30
Android aplikace

a smyčka, která je na YouTube už dlouho?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim