reklama

Twitter nově umožní v příspěvcích zrušit zmínění jiných uživatelů

Twitter nově umožní v příspěvcích zrušit zmínění jiných uživatelů
2021-06-18T06:30:21+02:00
• 18. 6. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Zmínky je běžná možnost, jak na příspěvek upozornit nejen v komentářích další uživatele. Twitter nově umožní uživatelům zmínku zrušit.

Twitter pracuje na dalších funkcích pro lepší ochranu soukromí

Aby se o příspěvku dozvěděli i uživatelé, jejichž pozornosti by jinak příspěvek mohl uniknout, je možné je v příspěvku, nebo komentáři zmínit. V rámci platformy Twitter to funguje tak, že do příspěvku, nebo komentáře za znak „@“napíšeme jméno, čímž vyvoláme našeptávač, který nám automaticky nabídne relevantní jména.

twitter unmention 1200x726x

Zdroj: Ubergizmo

Twitter se rozhodl umožnit zrušení zmínky a tuto funkci zahrnout do balíku funkci sloužících k ochraně soukromí. Dle snímků by administrace odepnutí zmínky měla probíhat přes centrum oznámení. Zrušit zmínku bude také možné v samotném tweetu přes položku „Další“, kde přibude další možnost. Zrušením naší zmínky nebude Twitter informovat osobu, která nás u příspěvku zmínila. Další funkcí, na které Twitter údajně pracuje, by pak měla být možnost zamezit zmínění naší osoby uživatelem, kterého nesledujeme. Tyto kroky jsou rozhodně dobrým směrem, jak chránit soukromí uživatelů a určitě bychom podobný krok vítali i například na Facebooku.

Zdroj: ubergizmo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat