reklama

Obchod Play se zřejmě dočká větší změny v jedné sekci

Obchod Play se zřejmě dočká větší změny v jedné sekci
2021-05-04T08:00:29+02:00
• 4. 5. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Obchod Play pro Android nedávno prošel poměrně dramatickou změnou, která přesunula boční menu a v podstatě ho schovala pod profilovou fotku uživatele. Aplikace na to výrazně upozorňuje. Zřejmě se ale nebude jednat o jedinou takovou změnu.

Obchod Play přemísťuje menu [aktualizováno]

Aktualizace se přesunou

Samotná sekce Moje aplikace a hry projde proměnou, aspoň soudě na základě dvou snímků obrazovek testovací verze, kterou má k dispozici omezený počet uživatelů. V tuto chvíli můžete v sekci najít naposledy aktualizované aplikace, ale jak jde vidět na prvním snímku obrazovky, nově zde budou jen informace o zabezpečení, využití prostoru, možnosti sdílení a také odkaz do hodnocení a recenzí aplikací.

play store my apps section 1 1080x2233x play store my apps section 2 1080x2235x

Zdroj: Androidpolice

Také se můžete dostat do sekce pro aktualizace aplikací, což je nově evidováno na nové obrazovce. Zde budete mít k dispozici případně možnost pro aktualizování všech aplikací, pokud tuto možnost nemáte nastavenou na automatiku.

Obchod Play zrychlí instalace a aktualizace aplikací

Jde vidět, že všechny ostatní taby v sekci Moje aplikace a hry byly přesunuty. V tuto chvíli můžeme jen odhadovat, že se nachází v druhé záložce. Vzhledem k omezené dostupnosti této verze Google asi jen testuje případné změny. Může trvat i několik týdnů, než se dočkáme této změny, pokud se dostane do další fáze testování.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Natsu Wolfox

4. 5. 2021, 12:52

Ten vzhled mám už asi týden :D je to strašné předchozí verze byla lepší.
V druhé záložce se nachází všechny aplikace jak nainstalované tak nenainstalované ale jde to vybrat co chce člověk vidět.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim