reklama

Twitter nabídne možnost zrušení odeslání v rámci předplatného aqktualizováno

Twitter nabídne možnost zrušení odeslání v rámci předplatného [aqktualizováno]
2021-03-21T15:00:39+02:00
• 21. 3. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Aktualizováno 21. 3.

Před pár týdny jsme vás informovali, že Twitter chystá možnost zrušení odeslání příspěvku. Nyní Jane Manchun Wong přichází s informací, že funkce bude dostupná v rámci předplatného. Konkrétně objevila části zdrojového kódu, který to naznačuje. Zatím je těžké odhadovat, co vše bude k dispozici za měsíční poplatek, ale možná bude sociální síť pro předplatitele i bez reklam, ale je to jen náš odhad.

Ew042lrVgAIRTjV 2160x1134x

Zdroj: Jane Manchun Wong

Původní článek 6. 3.

Sociální síť Twitter uvedla, že se v tomto roce dočkáme novinek jako Super Followeři a Komunity. Chce tak nabídnout více komunitních funkcí a také nabídnout některým výdělek. Mezitím se pracuje na dalších novinkách. Jedna z nich se dnes poodhaluje.

Zrušení poslání

Twitter se snaží upravovat a vylepšovat nejrůznější funkce a dokonce se pracuje na audio místnostech, což je funkce konkurující službě Cloubhouse. Uživatelé by si ale přáli možnost editace odeslaných příspěvků, nebo aspoň nějakou formu úpravy, byť po omezenou dobu. Zatím to ale nevypadá, že by se něco takového chystalo.

Místo toho se připravuje funkce, která umožní zrušení odeslání příspěvku. Takovou funkci můžete znát například z některých e-mailových služeb. V tomto případě po kliknutí na tlačítko Tweet běží krátký odpočet, v rámci kterého lze pozastavit odeslání a případně upravit samotný text.

ezgif 2 deb2dc2a4078 600x189x

Zdroj: Jane Manchun Wong

Nebude k dispozici jakékoliv nastavení, případně úprava. Samozřejmě je otázkou, kdy se taková funkce dostane do testování, případně do stabilní verze. Navíc funkce nemusí každému vyhovovat, jelikož může zdržovat v procházení sociální sítě.

Zdroje: xda-developers.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vis Maior

6. 3. 2021, 9:40

Ale odesílat zprávu můžete jen doleva

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim