reklama

Royole Flexpai 3 poodhalen na TENAA

Royole Flexpai 3 poodhalen na TENAA
2021-02-06T15:00:06+01:00
• 6. 2. 2021

Zdroj: GSMArena

Galaxy Fold je jednoznačně v současnosti nejpopulárnější dostupným skládacím telefonem na světě. Důkazem toho jsou hlavně prodejní čísla, která jsou daleko před ostatními. Na druhou stranu bychom neměli zapomínat na menší OEM výrobce, o to více, pokud jde o Royole. Jedná se o značku, která jako první na světě uvedla skládací telefon Flexpai. Uspěchat vývoj technologie ale není dlouhodobá cesta a Royole o tom může napsat knihu. Sice se firma stala prvním prodejcem skládacího telefonu, zato zařízení nebylo vůbec připravené. 

Royole Flexpai 3 bude podobný Foldu

Nebylo tedy moc velkým překvapením, že Galaxy Fold zaujal prvenství a nadále kraluje skládacím telefonům, i když se Samsung potýkal s porodními bolestmi. Pokud jde o Flexpai, společnost Royole představilo v září model druhé generace. A už brzy bychom se měli dočkat dalšího přírůstku.

Nový Royole Flexpai by mohl být velmi brzy představen. Na TENAA se objevilo související zařízení, takže je jasné, že čínský výrobce chystá novinku. Byly spatřeny dokonce obrázky a specifikace, takže máme velice detailní představu o třetím modelu.

Royole Flexpai 3 Royole Flexpai 3 Royole Flexpai 3

Zdroj: AndroidCommunity

Předpokládá se, že Royole představí novinku jako mini nebo lite verzi. Royole Flexpai 3 bude vybaven s velkým 7,2palcovým displejem, 5G konektivitou a 3360mAh baterií. Telefon nabídne rozměry 147,1 x 138,8 x 7 mm. Měl by být tedy menší a pravděpodobně také dostupnější. 

Po designové stránce bude připomínat Galaxy Fold, hlavně kvůli stejnému tvaru. Ten bude možné složit směrem ven. Fotoaparáty naopak budou mít čtvercový tvar. Druhý panel naopak nabídne výřez v podobném tvaru.

Zdroj: androidcommunity.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat