reklama

Chrome nově podporuje iCloud Klíčenku

Chrome nově podporuje iCloud Klíčenku
2021-02-06T18:00:44+01:00
• 6. 2. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

2

Apple vydal oficiální rozšíření pro Chrome, které spustíte na operačních systémech Windows a macOS. Jedná se konkrétně o rozšíření, jež vám umožní používat hesla uložená na iCloud klíčence. To je velice dobrá zpráva, protože doposud jste hesla museli ukládat přímo do prohlížeče Chrome. Pokud tedy používáte Chrome jako hlavní prohlížeč a iCloud Klíčenku jako správce hesel, pak budete mít mnohem jednodušší přechody mezi Windows a Mac počítači. 

Chrome s novou podporou iCloud Klíčenky

Přidání tohoto rozšíření znamená, že pokud jste nastavili v Safari automatické generování silných hesel, tato hesla vám budou plně k dispozici i v Chromu, když budete vyzváni k přihlášení. Konečně nebudete muset neustále otevírat aplikaci Klíčenka a hledat specificky hesla pro daný účet.

Chrome

Zdroj: TheVerge

Hesla vytvořená v Chromu pro Windows se také synchronizují zpět do iCloudu, takže je zde i zpětná synchronizace. Rozšíření najdete pod názvem iCloud Password a je nyní k dispozici v internetovém obchodě Chrome. 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Milan Machacek

26. 7. 2021, 15:07

jen na Mac OS v chrome to rozšíření nefunguje. Pro instalaci do chromu a jeho spuštění vyskočí hláška že rozšíření je určené pro windows.

Ivan Vyoral

8. 2. 2021, 17:22

Vyhledáním icloud passwords nebo hesla na icloudu se mi addon nepodařilo najít. Až pod odkazem ze zdrojového článku. https://chrome.google.com/webstore/detail/icloud-passwords/pejdijmoenmkgeppbflobdenhhabjlaj

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim