reklama

Za dva roky by mohl mít iPhone až 10násobný optický zoom

Za dva roky by mohl mít iPhone až 10násobný optický zoom
2020-12-05T18:08:07+01:00
• 6. 12. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

3

Nová řada iPhone 12 byla představena teprve nedávno, spekulace ohledně modelů v následujících letech ale již jedou na plné obrátky. Již před nedávnem jsme od známého analytika Kua zaslechli, že iPhony v roce 2022 mají dostat periskopický fotoaparát. To nám nyní potvrzují další nové zdroje, podle kterých může být optický zoom až desetinásobný.

V roce 2022 iPhone nabídne periskopický teleobjektiv

Periskopický zoom je sice dnes již docela běžná věc u top modelů ostatních značek, u Applu ho však nemáme očekávat příští rok, ale až za dva roky. Apple se při vývoji této funkce údajně nyní obrací na korejské firmy, které by mu s tím pomohly. Jedna z nich by údajně mohla být společnost Samsung, která by mu dodala celou optiku periskopu.

iPhone 12 Pro Max 12 5323x2988x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Příští rok pravděpodobně nedojde u iPhone k velkým změnám, pravděpodobně půjde o takový „S“ model. Lze tedy očekávat, že teleobjektiv nebude mít v roce 2021 více než 3x zoom, který lze realizovat bez periskopu. Na pořádný 5x optický zoom, který dnes nabízí už celá řada telefonů, si tak musí majitelé iPhonů počkat.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Daniel Rokos

6. 12. 2020, 14:34
Android aplikace

Pravda je to že je všechno nehorázně předražené.A zdaleka to memá tu hodnotu.

Martin Pokorny

6. 12. 2020, 21:32
Apple aplikace

Částečně s vámi souhlasím, nicméně u ceny produktu musíte brát v potaz také nespočet výdajů okolo. Třeba vývoj, ceny strojů, platy zaměstnanců, ceny různých certifikaci (třeba když chcete deklarovat ip ochranu, i to něco stojí) cena doprav atd. Jak říkám souhlasím, některé produkty jsou opravdu drahé. Ale nemyslím si ze by třeba Apple měl extrémně vysokou marži. Další věc je že jakákoliv firma je založena za účelem vydělat peníze a v nejlepším případě zisk zvyšovat. I když budete mít stánek s parky v rohlíku tak budete chtít vydělávat.

Jaroslav Hronek

6. 12. 2020, 10:03

Ve všem jen dohání konkurenci, sám Apple už žádný inovátor není. Jen prostá kopírka, jako dříve Čína. A k tomu za 2 roky nebude chybět jen nabíječka, ale i baterie, protože jí mají všichni už doma. Jsou to nenažraný chudáci

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim