reklama

Spotify vám konečně umožní změnit náhledový obrázek u vašich playlistů

Spotify vám konečně umožní změnit náhledový obrázek u vašich playlistů
2020-12-11T15:00:45+01:00
• 11. 12. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Není tomu dlouho, co jsme vám psali o tom, že Spotify umožňuje pokročilou úpravu vašich playlistů, přímo na vašem mobilním zařízení. Bohužel to však nebyla tak úplně pravda. Chyběla totiž docela zásadní možnost, a to změnit náhledový obrázek.

Spotify nabídne přehrávání lokálních souborů

Spotify dodrželo slib

Tentokrát to už tedy vypadá, že Spotify dodrželo svůj slib a konečně si můžete změnit náhledový obrázek u svého playlistu namísto nepříliš hezké mozaiky coverů alb, ze kterých je daný playlist složen. Poté co si vytvoříte playlist, nebo pokud ho již máte vytvořen, kliknete na 3 tečky v pravém horním rohu a zde by měla být možnost nahrání vlastního náhledového obrázku.

spotify playlist image 640x426x

zdroj: engadget.com

Novinka by měla být dostupná již nyní, a to pro předplatitele Premium, ale i uživatele Free. Mnozí z vás na tuto možnost jistě už delší dobu čekali a v těchto dnech by již měla být venku. Stáváte se tak ještě nezávislejší na vašem PC, které nemusíte mít vždy u sebe. Mobilní telefon či tablet téměř každý nosí velmi často u sebe, a tak si tedy můžete třeba i podle nálady vytvořit playlist a obratem si k němu zvolit vlastní náhledový obrázek.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim