reklama

Další levný OnePlus Nord SE by měl být představen začátkem příštího roku

Další levný OnePlus Nord SE by měl být představen začátkem příštího roku
2020-11-13T19:00:03+01:00
• 13. 11. 2020

Zdroj: Gizmochina.com

1

OnePlus se v červenci pustil do nízkorozpočtového segmentu se smartphony s modelem OnePlus Nord. Společnost nedávno rozšířila řadu Nord o One Plus Nord N10 5G a N100.  Nyní zpráva od Android Central odhaluje, že v prvním čtvrtletí příštího roku by měl být představen nový zástupce levných OnePlus pod označením OnePlus Nord SE.

Nástupce původního Nord?

Redakce Android Central má zdroje přímo z první ruky, tedy od výrobce, a říká, že Nord SE bude cenově dostupným zařízením, stejně jako všechna zařízení Nord před ním. Zařízení s kódovým označením „Ebba“ by mělo dostat funkce, jako je 65W Warp Charging, jako má OnePlus 8T, baterii i kapacitě 4 500 mAh a AMOLED displej. Bohužel další specifikace, jako fotoaparát či procesor jsou prozatím zahaleny tajemstvím.

OnePlus

OnePlus Nord; Zdroj: OnePlus

Dostupné zprávy také říkají, že tato novinka bude dostupná v Indii a Evropě, v USA pak pravděpodobně nikoliv. Nord SE by měl být představen společně s OnePlus 9, který očekáváme v březnu příštího roku. Kvůli nedostatku informací tak můžeme pouze hádat, zda-li se bude jednat o nástupce prvního OnePlus Nord, nebo jen další zástupce této řady. Pozitivní však je, že zde bude AMOLED panel, a ne LCD, jako u nedávno představených Nord N10 a Nord N100.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale rozumí si i s iPadem. Často experimentuje s různými ROM. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

René Fírek

13. 11. 2020, 20:50
Android aplikace

Spíše dohady než informace.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim