reklama

Samsung zveřejnil slevové kódy. Vybrané produkty s nimi koupíte výrazně levněji sponzorovaný článek

Samsung zveřejnil slevové kódy. Vybrané produkty s nimi koupíte výrazně levněji [sponzorovaný článek]
2020-09-07T13:00:03+01:00
• 7. 9. 2020

Chcete si pořídit nový smartphone, tablet nebo chytré hodinky a zároveň při nákupu ušetřit? Máte ideální příležitost. Při koupi vybraných produktů Samsung teď u Mobil Pohotovosti získáte slevu 15 nebo 20 % – stačí jen v košíku zadat slevový kód a cena se okamžitě poníží. Speciální akce platí do vyprodání zásob, nejpozději však do konce tohoto měsíce.

Slevu 20 % si Samsung přichystal na vybrané smartphony a tablety, a to po zadání kódu SAMS20. Levnější jsou modely z oblíbené řady Galaxy A, kde za pozornost stojí především Galaxy A51 za 7 592 korun. V případě tabletů se sleva vztahuje na modely z řady Galaxy Tab S.

Slevový kód SAMS20 uplatníte na:

Po zadání kódu SAMS15 pak získáte 15% slevu, kterou můžete uplatnit při nákupu chytrých hodinek Samsung. V akci je model Active2 a sleva se vztahuje na obě velikosti i na všechny tři barevné varianty.

Slevový kód SAMS15 uplatníte na:

U Mobil Pohotovosti na vás při nákupu čekají ještě další benefity. K telefonům a tabletům získáte bonus na výkup, díky kterému je výměna starého zařízení za nové o poznání výhodnější. V případě hodinek pak můžete využít splátky bez jakéhokoli navýšení. A pokud si při výběru některého zařízení nebudete jisti, můžete se přímo v detailu produktu spojit skrze chat se Samsung specialistou, který vám se vším okamžitě poradí.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim