reklama

Bazaart míří po dlouhých osmi letech na Android

Bazaart míří po dlouhých osmi letech na Android
2020-09-07T13:30:55+01:00
• 7. 9. 2020

Zdroj: AndroidPolice

2

V době karantény a celosvětové zdravotnické krize je vcelku složité udržet svou mysl nad věcí. Mnoho lidí tak hledá určité rozptýlení. Jedním z mnohých řešení může být Bazaart, tedy aplikace pro úpravu a design fotografií.

Bazaart konečně také na Androidu

Tuto aplikaci moc dobře znají majitelé iOS zařízení a od roku 2012 získala v App Storu tisíce kladných recenzí. Dlouhých osm let někteří Android uživatelé záviděli konkurenčnímu systému, protože na systému od Googlu nebyla k dispozici. To se ale nyní mění. 

Bazaart

Zdroj: AndroidPolice

Aplikace Bazaart po osmi letech poprvé míří na operační systém Android. Spoluzakladatel a generální ředitel Stas Goferman uvedl, že společnost již roky poslouchá žádosti ze strany Android uživatelů, kteří prosili o příchod aplikace. Jedním z důvodů, proč aplikace míří do Obchodu Play, je také samotný COVID-19. Jelikož všichni tráví méně času venku, uživatelé tráví v aplikacích více času. A každý má rád úpravy fotografií. 

Aplikace umožňuje uživatelům dělat věci, jako je okamžité odstranění pozadí z fotografií, jejich transformace pomocí samolepek a textu a jejich snadné sdílení jako JPG soubory či průhledné PNG. Bazaart nabízí také placené předplatné, které odemkne více funkcí a odstraní vodoznak z exportovaných fotek. „Appka“ je nyní k dispozici ke stažení jak prostřednictvím Obchodu Play, tak také můžete využít APK soubor ZDE. 

logo-app Bazaart: Photo Editor & Graphic Design Bazaart LTD. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Roman Praslička

VIP 7. 9. 2020, 11:06
Android aplikace

Odkaz na obchod by byl fajn

Přemysl Vaculík

VIP 7. 9. 2020, 11:09

Doplněno.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim