reklama

Mate X2 nabídne vnitřní skládací displej

Mate X2 nabídne vnitřní skládací displej
2020-08-20T17:35:59+02:00
• 21. 8. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Čínská společnost Huawei dosud představila dva skládací telefony, konkrétně Mate X a Mate Xs. Oba tyto modely samozřejmě přišly se skládacími displeji. Delší dobu se spekulovalo o nástupci Mate X2, který se má celkem razantně lišit. Má totiž mít vnitřní skládací displej. 

Huawei Mate Xs – výlet do budoucnosti [recenze]

Mate X2 bude vybaven novým typem displeje

S touto informací naposledy přišel Ross Young, což je zakladatel a hlavní analytik DisplaySearch a DSCC. Kromě toho zprávu potvrdil také velmi proslulý leaker Evan Blass. Konkrétně vyšlo na povrch, že Mate X2 bude mít vnitřní skládací displej, jenž bude pocházet od Samsungu a BOE. A nebude se jednat o typ UTG, ale místo toho CPI. 

Mate X2 Mate X2 Mate X2

Zdroj: GSMArena

Nutno podotknout, že nejde o první situaci, kdy čteme o skládacím smartphonu Huawei s vnitřním skládacím displejem. Je to proto, že čínský technologický gigant nedávno získal patent od EUIPO, přesněji v lednu. 

gsmarena 004 900x900x gsmarena 003 900x900x gsmarena 002 900x900x

Zdroj: GSMArena

Dokumentace pak odhalila, Ĺľe skládacĂ­ telefon bude mĂ­t slot pro stylus a pĹ™ijde s celkem šesti fotoaparáty – ÄŤtyĹ™i vzadu a dva vpĹ™edu, umĂ­stÄ›nĂ© na svislĂ©m postrannĂ­m panelu, kde se nacházĂ­ takĂ© sekundárnĂ­ displej. Pro lepší pĹ™edstavu o designu si mĹŻĹľete prohlĂ©dnout návrhy výše. V souÄŤasnosti Huawei nazĂ˝vá Mate X2 jako Teto, zatĂ­mco příštĂ­ generaci Nova a Y9a Jessica / Barbie a Franklin. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim