reklama

Xiaomi Mi 10 Pro+ bude novým top modelem

Xiaomi Mi 10 Pro+ bude novým top modelem
2020-06-18T19:30:29+02:00
• 18. 6. 2020

Zdroj: AndroidBeat

5

Čínská společnost Xiaomi začátkem letošního roku představila chytré telefony spadající do řady Mi 10. Tato řada má také dva modely Mi 10 a Mi 10 Pro. Konkrétně zařízení Xiaomi Mi 10 Pro přináší všechny funkce a specifikace, které od vlajkového modelu očekáváte. Zdá se ale, že výrobce plánuje představit ještě větší model.

Xiaomi ukončuje prodej Mi 10 a Mi 10 Pro na českém trhu [aktualizováno]

Xiaomi Mi 10 Pro+ nabídne skvělé specifikace

Konkrétně by se mělo jednat o Mi 10 Pro +, který se objevil na sociální síti Weibo. Podle uniklého snímku je telefon dokončen a už je jen otázkou času, kdy bude představen široké veřejnosti. Kromě toho uniklý snímek odhaluje několik klíčových specifikací. 

Xiaomi Mi 10 Pro+

Podle všeho bychom se měli u modelu Mi 10 Pro + dočkat 120Hz displeje. To vypadá na velice slušný pokrok, neboť současný model Mi 10 Pro nabízí 90 Hz. Na zadní části telefonu by se také měl objevit teleobjektiv s neuvěřitelným 12x optickým zoomem, který nabízí Mi 10 Pro. Novinka by se měla dočkat také 65W nabíjení či procesoru Snapdragon 865 s 5G konektivitou.

Je jasné, že model Mi 10 Pro+ se stane pro Xiaomi vlajkovým telefonem, který zatopí nejednomu přednímu výrobci. Otázka ale je, kdy se zařízení dostane na trh.

Zdroj: androidbeat.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Jiří Flasar

20. 6. 2020, 14:40

Dennis má nějaký mindrak? Xiaomi a smejd? Spolehlivost by jim mohl závidět jak Samsung tak apple. Mám v rodině 12 zařízení této značky z různých cenových hladin s žádným z nich nebyl nikdy sebe si problém a to některé slouží již víc než 4 roky. Kdy jsi měl naposledy jeden mobil tak dlouho?

Roman Kaderka

20. 6. 2020, 13:23

I já si ho koupil aniž bych ho měl v ruce.Po dvou dnech děkuji nechci.Velikost a váha je na jeřáb.Displei jedno malé ťuknutím a je to v prd…Kdyby někdo tak je na bazošu.

Jiří Sedmík

20. 6. 2020, 12:36

Dobrý den, já jsem si Mi 10 Pro pořídil a vůbec toho nelituji. Po všech řadách iPhone až do 8 rady, jsem přešel nejdříve na Huawei. A důvodem byl především fotoaparát. Bohužel absence Google mě donutila se poohlédnout po něčem jiném
. Čekal jsem na Mi 10 Pro hlavně pro jeho zásadní funkce. Fotoaparát naprosto perfektní, super rychlé bezdrátové nabíjení, Výkonný procesor a 4k video ve 120fps. Mám ho 14 dní a nezaznamenal jsem žádný zásek. Osobně těch peněz nelituji, veškeré aplikace běží naprosto svižně a co obdivuji je výdrž baterie. Já jim fandím.j7

Píšete pěkné blbosti,je totiž vice než jasné že tento telefon nikomu a ničemu nikdy NEZATOPÍ,pokud jste milý pane nevšiml,jsou tyhle telefony celosvětově stahovány z trhu z důvodu že tento šmejd telefon je předražený jako prase a každý trochu normální člověk v případě utracení toliko hotovosti si nikdy nekoupí telefon nějaké pofidérní a šmejdovské značky,protože tenhle telefon bude nejen ještě větší hovado a ale i dražší,tak bude stažen z prodeje ještě dříve,než předcházející šmejdy…..

Lubomír Šaravec

VIP 21. 6. 2020, 17:08
Android aplikace

Nejlepší mobil který kdy byl na trhu tak nevím proč o něm píšete že je předražený když stojí 11 000 korun

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim