LarkBox mini PC míří na Indiegogo za nejnižší cenu! sponzorovaný článek

LarkBox mini PC míří na Indiegogo za nejnižší cenu! [sponzorovaný článek]
2020-06-24T19:27:38+02:00
• 24. 6. 2020

Společnost CHUWI zahájila dnes prodej nejmenšího počítače LarkBox na serveru Indiegogo. Zařízení nabízí velmi malou konstrukci, procesor Intel J4115, 4K ultra HD výstup, 6 GB RAM a 128 GB SSD. Oficiální cena činí 199 dolarů, přičemž nyní máte šanci LarkBox získat za 169 dolarů, tj. cca 4 000 Kč. LarkBox je v prodeji na Indiegogu za 199 dolarů, zakoupit si jej ale můžete nyní jen za 169 dolarů. Pokud však použijete náš soukromý odkaz, zaplatíte jen 155 dolarů – cca 3 695 Kč. Za registraci pak můžete zařízení zakoupit ještě levněji – 3 314 Kč. Kupujte ZDE

Vylepšený model J4115 je nový procesor od společnosti Intel, který se na trh dostal v roce 2020. Ten se používá hlavně ve vojenských produktech. Má lepší stabilitu a je vhodný pro dlouhodobé nepřetržité používání. Podle popsaných parametrů může jádrová frekvence J4115 dosáhnout taktu 2,5 GHz, zatímco TDP také stoupá z 6 W na 10 W. Zlepšení TDP přinese lepší výkon základní frekvence.

Ve srovnání s tradičními mini PC používající pasivní odvod tepla, používá LarkBox vynikající aktivní systém odvádění tepla z celo měděné desky pro rozptyl tepla a tichého ventilátoru, což je velmi dobré při regulaci teploty. Vynikající odvod tepla poskytuje procesoru trvalejší a stabilnější výkon pro více činností.

Konstrukční rozměry LarkBox činí pouhých 61 x 61 x 43 mm a váží 127 gramů. Lze jej tedy velice jednoduše zabalit a přepravit. Zařízení je také velké jako jablko a mnohonásobně lehčí než většina telefonů na trhu. 

LarkBox pro téměř každé použití

Velmi malá velikost se hodí pro různé scénáře použití. Samozřejmě přednosti zařízení využijete ve chvíli, kdy jej budete chtít přenášet. Například do práce si LarkBox můžete velmi pohodlně vzít s sebou. Nebo zařízení můžete použít jako centrum domácí zábavy, protože se dokáže připojit ke 4K TV. Můžete tak skrze něj sledovat filmy ve vysokém rozlišení. Dokonce je možné LarkBox připevnit na zadní stranu monitoru nebo televizoru skrze rozhraní VESA. Díky tomu tak můžete velice jednoduše vytvořit All-In-One počítač. 

LarkBox LarkBox

Dokonale se hodí pro kancelářskou práci a zábavu, protože je vybaven procesorem Intel J4115, vestavěnou grafickou kartou UHD Graphics 600. Dále zde najdeme 6 GB operační paměti a 128GB SSD. Mezitím podporuje také 128GB microSD karty. Díky konstrukci aktivního chladicího ventilátoru tento model při vysokém zatížení negeneruje žádné vysoké teploty.

LarkBox

Pokud si novinku od CHUWI zakoupíte, očekávat můžete velmi malou konstrukci a poměrně velký komplexní výkon. Jeho komplexní výkon je ekvivalentní malému stolnímu počítači, který může poskytnout vysoce kvalitní zážitek pro kancelářskou práci a zábavu. Těšit se také můžete na podporu Bluetooth 5.0, či integraci klasických portů, jako je USB-C, HDMI nebo 3,5mm jack.

LarkBox je v prodeji na Indiegogu za 199 dolarů, zakoupit si jej ale můžete nyní jen za 169 dolarů. Pokud však použijete náš soukromý odkaz, zaplatíte jen 155 dolarů – cca 3 695 Kč. Za registraci pak můžete zařízení zakoupit ještě levněji – 3 314 Kč. Kupujte ZDE

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat