reklama

Již dnes v 19:00 startuje WWDC, kde Apple představí nový iOS 14 + jak sledovat

Již dnes v 19:00 startuje WWDC, kde Apple představí nový iOS 14 + jak sledovat
2020-06-22T15:00:00+02:00
• 22. 6. 2020

Zdroj: Apple, Dotekomanie.cz

Již dnes v podvečer se koná tradiční keynote společnosti Apple v rámci vývojářské konference WWDC v San Franciscu. Na této akci se očekává představení nových verzí operačních systémů od Applu. Jmenovitě se dočkáme iOS 14 a iPadOS 14, macOS verze 10.16, watchOS 7 a dalších softwarových novinek. Přípravy na místě jsou již v plném proudu. Keynote budete moci sledovat živě a to přímo na YouTube.

Dnes od 19:00 představení iOS 14, macOS 10.16 a watchOS 7

Keynote dnes již můžete opravdu sledovat přímo na YouTube na kanálu společnosti Apple a nemusíte tak již nic více řešit jako tomu bylo v minulosti. Letošní ročník celé vývojářské konference se bude konat pouze online, keynote však bude mít pravděpodobně podobný formát jako každý rok.

My budeme keynote také sledovat a ihned po představení novinek vám přineseme jejich podrobný přehled v souhrnném článku. Očekáváme nový iOS 14, který bude mít možná widgety na domovské obrazovce, pak watchOS 7 s analýzou spánku a také oznámení přechodu počítačů Mac na ARM. Podle nejnovějších zákulisních informací nakonec nemáme očekávat žádný nový hardware.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim