reklama

WWDC20 ve znamení softwaru, hardware nečekejte

WWDC20 ve znamení softwaru, hardware nečekejte
2020-06-22T13:30:44+02:00
• 22. 6. 2020

Zdroj: Apple

Společnost Apple dnes bude vysílat svou první konferenci WWDC20 kompletně v online podobě. Čeká nás představení nových operačních systémů iOS 14, watchOS 7, tvOS 14, macOS 10.16 a iPadOS 14. Dlouhou dobu se také spekulovalo o příchodu nových hardwarových hraček, konkrétně jsme se údajně měli dočkat kompletně přepracovaného iMacu. Dále byla řeč o AirTags, AirPods Studio a aktualizované Apple TV.

WWDC20 nepřinese nový hardware

Leaker Jon Prosser však na svém twitterovém profilu tak trochu „šokoval“ redaktory a hlavně fanoušky firmy s logem nakousnutého jablka. V tweetu totiž stojí, že se na letošním WWDC 2020 nedočkáme žádného nového hardwarového produktu. Letošní ročník tak bude po vzoru roku 2018, kdy Apple také žádný produkt nepředstavil. Výjimkou bylo loňské WWDC, na kterém Apple představil nový Mac Pro a Pro Display XDR. 

WWDC20

Zdroj: Jon Prosser

Co stojí za touto změnou? Pravděpodobně Apple letos čelil problémům s dodavatelským řetězcem, takže se mohl rozhodnout odložit představení hardwarových kousků na pozdější termín – dokud se nezlepší výrobní situace. Je ale také možné, že společnost opravdu žádný hardware představit v plánu neměla. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim