reklama

iOS 14 má dostat widgety na domovskou obrazovku a nové tapety

iOS 14 má dostat widgety na domovskou obrazovku a nové tapety
2020-04-06T11:30:53+01:00
• 6. 4. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Již za dva měsíce bychom se měli dočkat představení nové verze operačního systému iOS s číslovkou 14. Spekulace a úniky z této nadcházející verze tak přicházejí čím dál častěji. Nyní se k nám dostávají snímky obrazovky nového výběru tapet a také informace, že má mít iOS 14 widgety na domovské obrazovce.

iOS 14 získá vylepšenou Klíčenku, ta bude konkurovat 1Password

iOS 14 s widgety mezi ikonkami?

Již dříve jsme slyšeli o novince, že tapety budou rozděleny do různých sekcí. To nyní potvrzuji uniklý snímek z iOS 14. Ten nám navíc dává náhled na seskupování tapet na zamčené a domovské obrazovce. Vypadá to, že zde bude možnost vytvořit rozmazáním z tapety na zamčené obrazovce barevný přechod pro tapetu na domovské obrazovce.

EUx6DupUEAEkOXk 828x1792x EUx6DuqVAAAcQLw 828x1792x EUyLSCbUwAAGN7l 828x1580x

Zdroj: Twitter @DongleBookPro

Další novou funkcí s interním pojmenováním „Avocado“ má být domovská obrazovka s widgety. Na rozdíl od iOS na iPadu, kde jsou již widgety vedle ikonek, mají být nově widgety mezi ikonkami. Tato nová funkcionalita to ale prý nemusí stihnout do finální verze iOS 14 a je prý možné, že dojde k odložení.

Spekulace ohledně přepracování domovské obrazovky iOS tu byly již před příchodem iOS 13. Tenkrát prý nakonec došlo k odložení na další velkou verzi. Doufejme, že se tak widgetů dočkáme, nová aktualizace iOS 14 by tak hned byla mnohem zajímavější.

Zdroje: 9to5mac.com, twitter.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim