Využijte jarní akci a zakupte si jeden ze tří XIDU notebooků sponzorovaný článek

Využijte jarní akci a zakupte si jeden ze tří XIDU notebooků [sponzorovaný článek]
2020-03-20T20:15:43+02:00
• 20. 3. 2020

Současná doba je nastavena tak, že už nepotřebujete osobní počítač, protože ho ve většině případech dokáže nahradit chytrý telefon, mini-PC a notebooky (XIDU). Smartphone samozřejmě nemůže plně nahradit počítač, protože nenabízí plnohodnotný operační systém Windows. Mini-PC je užitečné zařízení, ale můžete ho používat jen doma či v kanceláři, protože jej nelze nosit s sebou. Zdá se tedy, že nejlepší volbou je notebook.

Moderní notebooky jsou mnohem tenčí a lehčí, než tomu bylo před několika lety. Některé z nich nabízí dotykový displej a dokonce i konvertibilní konstrukci. Pojďme si představit TOP 3 zařízení. 

Notebook XIDU PhilBook Pro

Notebook PhilBook vás zaujme svým IPS displejem s rozlišením 2560 x 1440 pixelů. 2K rozlišení na displeji o velikosti 11,6” znamená vyšší ppi a neuvěřitelnou čistotu displeje. Takové rozlišení není ideální pouze pro jednotlivce, kteří pracují s fotografiemi či videonahrávkami, ale také pro hráče. Je třeba si uvědomit, že IPS panel je dodáván společností Sharp, což už určitá záruka kvality je. 

XIDU XIDU

Když je řeč o designu, nemůžeme přehlídnout 360stupňový displej, který pak lze použít jako tablet. Srdcem celého notebooku je procesor Intel J3355 Quad Core 2.0 GHz. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak stará operační paměť s kapacitou 6 GB. K dispozici je také 128GB SSD či operační systém Windows 10. Originální XIDU PhilBook Pro s 2v1 konstrukcí zakoupíte ZDE.

14,1palcový PhilBook Max s dotykovým displejem

Za akční cenu si nyní můžete pořídit přenosný notebook s dotykovým displejem. Ten nabízí 14,1palcový displej s rozlišením 1 920 x 1 080 pixelů. Konstrukce je taktéž vyrobena z hliníkové slitiny. Díky univerzálnosti můžete notebook využívat jako tablet i počítač. 

XIDU

Srdcem celého notebooku je čtyřjádrový procesor Intel E3950 s taktem 2,5 GHz. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak stará operační paměť s kapacitou 8 GB. K dispozici je také 128GB SSD či operační systém Windows 10. Notebook je pak vybaven 1x Mini HDMI, 2 x USB 3.0, 1 x mikrofone Jack, 1 x Bluetooth 4.2, 1 x MicroSD card slot, 802.11 ac/a/b/g/n, webkamera. Notebook si zakoupíte ZDE

XIDU Tour Pro Touchscreen Laptop Notebook

Za akční cenu si nyní můžete pořídit přenosný notebook s dotykovým displejem. Ten nabízí IPS displej s rozlišením 2 560 × 1 440 pixelů. Konstrukce je taktéž vyrobena z hliníkové slitiny. Díky univerzálnosti můžete notebook využívat jako tablet i počítač. 

XIDU

Srdcem celého notebooku je čtyřjádrový procesor Intel 3867U 8. gen. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak stará operační paměť s kapacitou 8 GB. K dispozici je také 128GB SSD či operační systém Windows 10. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat