reklama

Chystá se herní smartphone Lenovo Legion aktualizováno

Chystá se herní smartphone Lenovo Legion [aktualizováno]
2020-03-18T07:25:47+02:00
• 18. 3. 2020

Zdroj: pocketnow.com

3

Aktualizováno 18. 3.

Objevují se další informace kolem nadcházejícího herního smartphonu Lenovo Legion, který by měl být vybaven procesorem Snapdragon 865. Údajně bude podporovat 55W nabíjení skrze USB C, přičemž nabídne nejmodernější paměti LPDDR5 a pravděpodobně úložiště typu UFS 3.1. Nyní se dozvídáme, že k samotnému smartphonu půjde dokoupit i příslušenství, případně bude k dispozici vše v rámci speciální edice.

legion 1501x813x

Zdroj: pocketnow.com

Sice se objevil obrázek ukazující kompletní nabídku, ale nelze s jistotou tvrdit, jestli se jedná o uniklý marketingový materiál. Na druhou stranu potvrzuje případné příslušenství. Uživatelé by měli mít k dispozici ochranný obal, speciální kryt, u kterého není známo, pro co bude, a herní ovladače připojitelné na strany mobilu. Kromě toho se máme dočkat bezdrátových sluchátek.

Lze si také všimnout, že Lenovo Legion nabídne trochu netradičně umístěné foťáky, které budou více ve středu zad. Zatím není přesně známo, kdy dojde k odhalení.

Původní článek 18. 2.

Do herního průmyslu hodlá v tomto roce vstoupit společnost Lenovo, která připravuje úhlavního konkurenta pro telefony známé jako Black Shark, Red Magic, ROG nebo Razer. Za posledním únikem stojí benchmarková databáze AnTuTu, kde byl zaznamenán rekordní výsledek a část důležitých informací prozradil také samotný výrobce z Číny. V každém případě mobilní novinka v oficiální podobě ponese název Legion.

Jenom to nejlepší

Příspěvek zveřejněný na sociální síti Sina Weibo telefonu připisuje výsledek v AnTuTu přes 600 000 bodů, což může zvládnout leda s řadou vylepšení, které navážou k osmijádrovému procesoru Snapdragon 865 od Qualcomm. Slogan „Game On“ v jednom marketingovém snímku jednoznačně potvrzuje přípravy herního modelu. Kromě nadstandardního hardwaru lze očekávat prodlouženou výdrž baterie či chladicí systém pro dlouhé hodiny hraní.

Po vzoru ostatních zařízení ještě mohou získat podporu sítí 5. generace, nový standard WiFi 6, operační paměť RAM typu LPDDR5 či interní úložiště typu UFS 3.0/3.1. Operační systém Android v nejnovější verzi zřejmě nenechají v čisté podobě a nasadí několik vylepšení pro maximální zážitek z hraní. Nakonec datum oficiálního vydání není doposud známo, ale už následující týdny by mohly všechno upřesnit.

Zdroje: gsmarena.com, pocketnow.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

SticklerStickleru

18. 2. 2020, 10:09

No trosku jsem si ten vzhled zezadu predstavoval jinak… :D
No uvidime..

Martin Jeřábek

18. 2. 2020, 12:01

To není Legion :D to jest Z6 Pro.

Petr Štěpánek

18. 2. 2020, 10:08
Android aplikace

Jak ty telefony mohli dřív fungovat. Muj první Samsung Galaxy Note měl něco kolem 10000 a to jsem si myslel jaký je to dělo :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim