reklama

Spotify Kids přichází do rodinných tarifů

Spotify Kids přichází do rodinných tarifů
2020-02-13T15:00:18+02:00
• 13. 2. 2020

Hudební streamovací službu Spotify zřejmě není třeba blíže představovat. Hodí se jen říci, že již několik let za sebou jednoznačně vládne trhu, ve kterém se nachází i Apple Music. Zmínit ale musíme také samostatnou aplikaci Spotify Kids, jež byla vydána v říjnu loňského roku. 

Spotify Kids pomalu přichází na trh

Právě tato aplikace měla mladším uživatelům poskytnout přístup k různorodému hudebnímu katalogu. Konkrétně tato aplikace se nyní dostala na britský a australský trh, kde je k dispozici prostřednictvím beta verze. Bylo tak učiněno v souvislosti s dnem Childnet International’s Safer Internet Day. 

Spotify Kids

V praxi to znamená, že od dnešního dne si bude moci kdokoli s předplatným Spotify Premium Family ve Velké Británii a Austrálii stáhnout aplikaci Kids do jakéhokoli iOS či Android zařízení zcela zdarma. Děti budou moci přistupovat ke zjednodušenému a bez reklamnímu rozhraní, kde mohou poslouchat zvukové doprovody a příběhy odpovídající věku. Již brzy se ale aplikace dostane na mezinárodní úroveň, tedy bude k dispozici i u nás v České republice.

Pokud navíc patříte mezi uživatele Twitteru, určitě jste narazili na skladbu Dinosaurs in Love. Jde až o nepochopitelně virální skladbu, kterou složila teprve tříletá dcera zpěváka Toma Rosenthala. Jistě víte, kam tím mířím. Tato skladba bude samozřejmě součástí speciálně navrženého playlistu Spotify Kids Music.

logo-app Spotify Kids Spotify Ltd. NEZNÁMÁ ANDROID logo-app Spotify Music Developer Zdarma iOS

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim