reklama

OnePlus přináší exkluzivní funkci pro Google Assistant

OnePlus přináší exkluzivní funkci pro Google Assistant
2020-02-13T13:30:08+01:00
• 13. 2. 2020

Zdroj: OnePlus

1

OnePlus právě oznámil, že se spojil s jednou nejvíce technologickou firmou na světě. Právě on a Google společně přinášejí jednu z nejnovějších funkcí Google Assistant do téměř všech chytrých telefonů značky OnePlus. Nová funkce se nazývá Ambient Mode a telefony přemění na chytré displeje. 

OnePlus přináší Ambient Mode

Společnost novou funkci zpřístupnila všem modelům počínaje od verzí OnePlus 3. Google svůj Ambient Mode představil minulý podzim a dokáže zobrazit oznámení, rychleji spustit seznamy skladeb, umožnit rychlejší přístup k chytré domácnosti a další kousky. Původně byla funkce k dispozici pouze pro Lenovo Smart Tab M8 HD, Lenovo Yoga Smart Tab, Nokia 6.2 a Nokia 7.2.

OnePlus

Od dnešního dne je ale Ambient Mode k dispozici také na chytrých telefonech společnosti OnePlus. Uživatelům v praxi umožní přístup k počasí, různým agendám, zábavě a podobně. Jak jsem zmínil již v úvodu článku, Ambient Mode změní váš telefon na chytrý displej. Abyste funkci mohli používat, musíte ji aktivovat. Přejděte tedy do aplikace Nastavení -> Assistant -> Zařízení. Nutno podotknout, že výrobce varuje před dostupností funkce. Vzhledem k tomu, že se na trh teprve dostává, může trvat i týden, než se objeví ve vašem zařízení. Pokud tedy nový instalační balíček na svém mobilním telefonu ještě nevidíte, budete si muset nějaký čas počkat.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Karel Straka

16. 2. 2020, 7:58
Android aplikace

Předpokládám, že to nikdo v redakci nevyzkoušel. Když už nás asistent nejde spustit, tak to asi nebude fungovat.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim