reklama

Microsoft vydal předělaný balíček Office pro iOS

Microsoft vydal předělaný balíček Office pro iOS
2020-02-12T16:35:38+02:00
• 12. 2. 2020

Když Microsoft v roce 2011 uvedl svůj kancelářský balíček také pro operační systém iOS, mezi uživateli propukly radostné oslavy. Redmondská společnost na kancelářském balíčku pracuje pěknou řadu let a za tu dobu přinesla několik zajímavých funkcí. Ovšem jednotlivým aplikacím něco stále chybělo. Konkrétně šlo o jednoduchost. Celkově ale aplikace nebyly tak „sexy“, jak bychom si přáli. To se ale dnešním dnem mění. 

Microsoft zapracoval na svém kancelářském balíčku

Microsoft svůj mobilní kancelářský balíček pro operační systém iOS razantně mění. Vydal totiž aktualizaci, která přináší kompletně přepracované aplikace Word, Excel a PowerPoint. Díky tomu jsou aplikace jednodušší, rychlejší a snadnější pro běžné používání. Kromě toho vypadají mnohem lépe, než tomu doposud bylo. 

Microsoft

Firma samozřejmě neodhalila žádné podrobnosti o novinkách, takže jsme si museli s aplikacemi trochu hrát, abychom na ně přišli. Konkrétně se zdá, že Microsoft přidal nový Alt Text Pane, což by v praxi mělo usnadnit přístup k obsahu MSPU. Kromě nového designu jsme se ale dočkali níže uvedených novinek:

  • Číst a Odpovídat během letu: jedná se o funkci, prostřednictvím které můžete reagovat na komentáře a zmínky přímo z e-mailu bez nutnosti otevření. 
  • XLOOKUP je konečně tady: řádek po řádku můžete v tabulce najít vše, co potřebujete.

Nutno podotknout, že XLOOKUP je zbrusu nová funkce aplikace Excel, jenž uživatelům umožňuje najít přesně to, co hledají – rychle a jednoduše. Je možní s funkcí vyhledávat souvislosti svisle a vodorovně. Nová aktualizace je již dostupná veřejnosti. Stáhnout si ji tak můžete prostřednictvím App Store na vašem iOS zařízení.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim