reklama

Hangouts Meet umožní používat telefon jako audio

Hangouts Meet umožní používat telefon jako audio
2020-02-04T15:00:25+02:00
• 4. 2. 2020

Osobně jsem stále lehce zmaten různými iteracemi Hangouts Meet v rámci sady GSuite a dalších Google aplikací. Nicméně se zdá, že společnost pracuje na sjednocené aplikaci, která by nabídla všechny služby v jednom. Pochopitelně může nějakou chvíli trvat, než bychom se takové aplikace dočkali. 

Hangouts Meet se naučí další novince

Pokud ale zatím používáte samostatnou aplikaci Hangouts Meet pro uskutečnění videohovorů, máme pro vás skvělou zprávu. Google totiž vydal menší aktualizaci, která přináší novou funkci, prostřednictvím které můžete váš smartphone použít jako zdroj zvuku. 

Hangouts Meet

Nově tak během videohovoru můžete v případě potřeby oddělit audio a video kanály. Videokamera vašeho počítače nebo notebooku a webový prohlížeč stále budou video používat, ovšem pro přenos zvuku lze použít chytrý telefon. K tomu budete mít možnost telefonicky vytočit hovor přímo z telefonu. Jakmile se připojíte k naplánované schůzce, můžete se k hovoru okamžitě připojit pomocí telefonu. Můžete na něj dokonce přepnout i uprostřed videohovoru.

No a proč byste měli takovou funkci vlastně používat? Tak například kvalita zvuku zůstane konzistentní, i když vaše síťové připojení nebude tak skvělé. Funkce se stane také velmi užitečnou ve chvíli, kdy probíhá skupinový hovor v jedné místnosti. Nový aktualizace aplikace Hangouts Meet by se měla dostavit 15. února. 

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim