reklama

Aplikace Freely nabídne 30 drinků v Praze za 169 Kč měsíčně

Aplikace Freely nabídne 30 drinků v Praze za 169 Kč měsíčně
2020-01-07T09:30:46+02:00
• 7. 1. 2020

Nový aplikace Freely, která byla vydána v listopadu, se zaměřuje na nabídku drinků v Praze. Za cenu 169 Kč za měsíc má uživatel každý den k dispozici jeden drink zdarma z vybraných podniků. Uživatelům iOS i Androidu je možné si v Praze dát každý den po zaplacení předplatného jeden drink ve vybraném baru či restauraci umístěné v Praze. Na výběr jsou vždy tři drinky či nápoje v daném podniku.

Freely

Ušetření pro návštěvníky, propagace barů pro majitele

Freely je původně studentskou iniciativou, která má za cíl ušetřit peníze studentům při popíjení alkoholu, ale také je podpůrným cílem pomoci zviditelnit jednotlivé podniky a přitáhnout nové zákazníky, aby se dle slov autora nemuselo stávat to, že by museli takové podniky svoji činnost kvůli malé klientele uzavřít.

„Chceme, aby se u nás uživatelé nechali inspirovat novými bary a našli vlastně vše potřebné pro noční život v jedné aplikaci, který je neodmyslitelně spjatý se studiem na vysokých školách. Zároveň se snažíme pomáhat podnikům, aby i nadále rozvíjely své podnikání a nabízíme jim řadu výhod např. právě z hlediska marketingu (propagace na internetových stránkách, sociálních sítích), ale především se jim snažíme pomoct s rozšířením „uživatelské“ základny, šířením mezi nové uživatele, které do baru dovede právě daný drink zdarma.

V aplikaci nabízíme i výhody jak pro uživatele spočívající v navigaci, která je přivede až před dveře podniku, statistiku ušetření, hodnocení podniků/drinků, mapu na které jsou podniky přehledně zobrazeny, vytvoření seznamu oblíbených,“ sděluje autor projektu Václav Kotrba.

Freely

Aplikace je dostupná jak pro iOS, tak pro Android ke stažení zdarma. Uživatel, který si službu Freely zaplatí, má k dispozici seznam barů a nabízených drinků. Ve vybraném podniku stačí ukázat barmanovi vámi vybraný drink a následně jej máte k dispozici zadarmo. Další drink k osvěžení je možné vyzvednout od 6:00 rána následujícího dne.

logo-app Freely Think Easy s.r.o. Zdarma ANDROID logo-app Freely Thinkeasy s.r.o Zdarma iOS

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim