reklama

Úžasný LapBook Pro s dechberoucím displejem v akci! sponzorovaný článek

Úžasný LapBook Pro s dechberoucím displejem v akci! [sponzorovaný článek]
2019-12-09T17:59:19+01:00
• 9. 12. 2019
1

Pořádná nálož slev Black Friday je za námi. To ale neznamená, že se už žádné akce neprobíhají. Například společnost CHUWI právě nyní nabízí za sníženou cenu svůj nový notebook pod názvem LapBook Pro. 

LapBook Pro nabízí skvělé parametry

Jedná se o notebook se 14,1palcovým IPS displejem, který vyplňuje až 90 % celé přední strany. Nutno podotknout, že právě zobrazovací displej je hlavním lákadlem. Jde totiž o jeden z nejlepších displejů na trhu. CHUWI LapBook Pro je mimo jiné vybaven procesorem Intel n4100 a devátou generací Intel HD Graphics. 

O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se v tomto případě stará operační paměť s kapacitou 8 GB. K dispozici pak je 256GB SSD pro uložení soukromých dat. Další parádou je i podpora rozšíření M.2 SSD pro rozšíření na 512 GB a celoplošně podsvícená klávesnice.

Notebook také ubral na váze, neboť hmotnost činí pouhých 1,3 kg. Pokud tedy často notebook přenášíte, pak váha může hrát velkou roli. Díky této menší váze je LapBook Pro přenosnější. Ovšem způsob, jakým výrobce dospěl ke snížení celkové hmotnosti, je konstrukce vyrobena z hliník-hořčíkové slitiny. 

LapBook Pro také snadno dokáže dekódovat 4K video. K dispozici je velká baterie, která na jedno nabití vydrží minimálně 8 hodin. 

Pokud tedy hledáte snadno přenositelný a dobře vypadající notebook, pak LabPook Pro může být tou správnou volbou. Navíc jej nyní můžete zakoupit za pouhých 6 877 Kč. Stačí přejít ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Martin Jeřábek

9. 12. 2019, 19:51

Odkaz nejde.. 🤔

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim