reklama

Math Solver od Microsoftu vyřeší každý matematický úkol

Math Solver od Microsoftu vyřeší každý matematický úkol
2019-12-14T15:00:09+01:00
• 14. 12. 2019

Pokud máte potíže s řešením matematických úloh nebo se rádi ve svém volném čase věnujete matematickým příkladům, máme pro vás příjemnou zprávu. Společnost Microsoft totiž vydala novou aplikaci, která pro vás bude naprosto ideální. 

Math Solver vás naučí porozumět matematickým příkladům

Jedná se o Math Solver a dělá přesně to, co má v názvu. Ovšem aplikace je stále v beta verzi. Nicméně, pokud máte tedy problémy s matematickými úlohami například na základních, středních a vysokých školách, můžete si aplikaci stáhnout a zdarma vyzkoušet. Math Solver nejen úlohu vyřeší pomocí umělé inteligence, ale také vám nabídne vysvětlení, tipy, související matematické pojmy a podobně. 

Existuje několik způsobů, jak můžete prostřednictvím aplikace vyřešit matematické úlohy. Můžete příklad napsat pomocí svého prstu nebo stylusu. Můžete také vyfotit tištěné nebo ručně psané matematické rovnice. Úlohy pak můžete dokonce psát a upravovat v aplikaci pomocí pokročilé vědecké kalkulačky. 

Jak jsem již zmiňoval v úvodu článku, aplikace vám příklady nejen vyřeší, ale také dostanete postup, jakým lze danou úlohu vyřešit. Přesně to, co jako student potřebujete. Můžete také využít podrobných vysvětlení prostřednictvím interaktivních grafů, a dokonce i online video přednášek pro konkrétní matematická témata. Aplikace zvládne vyřešit nejen vzorce, ale také lineární / nelineární funkce a další. 

Pokud tedy patříte mezi studenty či vás matematika jen baví, a potřebujete pomoci s řešením a porozuměním dané úlohy, můžete si zdarma stáhnout aplikaci Math Solver z Obchodu Play nebo AppStore. Podotýkám ale, že aplikace je stále v beta verzi, tudíž se v ní mohou nacházet chyby.

logo-app Microsoft Math Solver Microsoft Corporation Zdarma ANDROID logo-app Microsoft Math Solver Draw. Scan. Solve. Practice Zdarma iOS

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim