OnePlus 8 by mohl nabídnout čtyři fotoaparáty a design Galaxy S10

OnePlus 8 by mohl nabídnout čtyři fotoaparáty a design Galaxy S10
2019-11-26T16:30:01+02:00
• 26. 11. 2019

V posledních týdnech jsme se dočkali opravdu velkého množství podrobných úniků týkajících se osmé generace oblíbeného telefonu OnePlus. Nyní se na internetu objevila další informace odhalující možný design. Pojďme se společně podívat na to, jak by nový telefon OnePlus mohl vypadat. 

OnePlus 8 se čtyřmi fotoaparáty

Budeme-li brát uniklé snímky za pravdivé, tak OnePlus dorazí s podobným designem jako Galaxy S10. Na přední straně zařízení se totiž nachází stejný výřez v displeji, tedy takzvaný dvojitý průstřel. Naopak zadní strana bude vybavena čtyřmi fotoaparáty ve vertikálním obsazení. Srdcem celého telefonu by pak měl být procesor Snapdragon 865. Samotný displej by pak měl nabídnout vysokou obnovovací frekvenci. 

OnePlus 8 Pro by se skutečně mohl dočkat čtveřice zadních fotoaparátů, alespoň tuto informaci potvrdil jeden ze zahraničních serverů. Nutno podotknout, že jde samozřejmě pouze o předběžné návrhové výkresy, takže finální podoba zařízení může být zcela odlišná od přiložených snímků. Ovšem celkový dojem je více než jasný – přední strana bude nejspíše inspirovaná Galaxy S10. 

Kromě toho přední strana zařízení nabídne opravdu velice minimalistické rámečky kolem displeje. K tomu bychom se měli dočkat zakřivených stran, opět jako u modelu Galaxy S10. Zadní fotoaparáty by pak měly být v tomto nastavení – hlavní objektiv + teleobjektiv + ultraširokohlý objektiv + ToF objektiv pro vnímání hloubky. 

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat