reklama

Honor oficiálně oznámil sluchátka FlyPods 3

Honor oficiálně oznámil sluchátka FlyPods 3
2019-11-26T19:35:34+01:00
• 26. 11. 2019

Společnost Honor má úspěšně za sebou tiskovou konferenci pro celosvětová média, kde byla oficiálně představena také nová sluchátka založená na bezdrátové technologii. Novinka nese název FlyPods 3 a přestože někomu mohou kompletně připomínat nejnovější sluchátka AirPods Pro od Applu, tak minimálně v prodejní ceně se k nim rozhodně nepřibližují. V každém případě si čínský producent po stránce výbavy dal opravdu záležet.

Honor V30 (Pro) oficiálně, 5G a megapixely v hlavní roli

Rozhodne výdrž

Celá konstrukce je oděna do slušivého převleku v bílém provedení podobně jako samotné nabíjecí pouzdro. Protáhnutou nožičku sluchátka doplňuje špunt vyrobený ze silikonu, aby v uchu pohodlně drželo a zároveň minimalizoval okolní hluk. Vnitřní prvky oproti konkurenci slibují větší hloubku basů, jasnější zvuk nebo celkově kvalitnější zážitek z poslechu. Navíc svůj význam mají rovnou tři nasazené mikrofony.

Jeden mikrofon slouží pro vyřizování příchozích hovorů, druhý zpracovává okolní hluk a poslední pouští zvuky přímo do uší. Výrobce myslel na situace, kdy byste normálně museli sundat jedno sluchátko. Speciální mechanismus totiž umožňuje větší propustnost zvuku přes nasazená sluchátka, což má pochopitelně i opačný efekt, že při poslechu venku nejste tolik rušeni okolím. Cena v přepočtu startuje od hranice 2 631 Kč, ale datum zahájení prodeje není zatím upřesněno.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat