reklama

Honor oficiálně oznámil sluchátka FlyPods 3

Honor oficiálně oznámil sluchátka FlyPods 3
2019-11-26T19:35:34+01:00
• 26. 11. 2019

Společnost Honor má úspěšně za sebou tiskovou konferenci pro celosvětová média, kde byla oficiálně představena také nová sluchátka založená na bezdrátové technologii. Novinka nese název FlyPods 3 a přestože někomu mohou kompletně připomínat nejnovější sluchátka AirPods Pro od Applu, tak minimálně v prodejní ceně se k nim rozhodně nepřibližují. V každém případě si čínský producent po stránce výbavy dal opravdu záležet.

Honor V30 (Pro) oficiálně, 5G a megapixely v hlavní roli

Rozhodne výdrž

Celá konstrukce je oděna do slušivého převleku v bílém provedení podobně jako samotné nabíjecí pouzdro. Protáhnutou nožičku sluchátka doplňuje špunt vyrobený ze silikonu, aby v uchu pohodlně drželo a zároveň minimalizoval okolní hluk. Vnitřní prvky oproti konkurenci slibují větší hloubku basů, jasnější zvuk nebo celkově kvalitnější zážitek z poslechu. Navíc svůj význam mají rovnou tři nasazené mikrofony.

Jeden mikrofon slouží pro vyřizování příchozích hovorů, druhý zpracovává okolní hluk a poslední pouští zvuky přímo do uší. Výrobce myslel na situace, kdy byste normálně museli sundat jedno sluchátko. Speciální mechanismus totiž umožňuje větší propustnost zvuku přes nasazená sluchátka, což má pochopitelně i opačný efekt, že při poslechu venku nejste tolik rušeni okolím. Cena v přepočtu startuje od hranice 2 631 Kč, ale datum zahájení prodeje není zatím upřesněno.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim