reklama

Google Mapy nově nabízejí ikony pro historické památky

Google Mapy nově nabízejí ikony pro historické památky
2019-11-06T15:00:02+01:00
• 6. 11. 2019

Vypadá to, že Google Mapy poslední měsíce jedou na steroidech, a to pořádně silných. Jak jinak lze vysvětlit počet nových funkcí, které jsou v krátkých časových intervalech přidávány? Osobně to na mě působí, že vývojáři aplikace Google Mapy programují 24 hodin a 7 dní v týdnu. Pro někoho psychicky náročné, pro nás uživatele skvělé zjištění. 

Google Mapy přináší další užitečnou novinku

Google Mapy se i přes velkou dávku novinek získává další funkci, kterou odhalil zahraniční server Android Police. Díky nově objevené funkce lze velice rychle najít hlavní památky ve velkých městech. Jinými slovy, na mapě se velkoměsto zobrazí ve velké ikoně. 

Jak si můžete všimnout na přiložených snímcích obrazovky, Brooklynská most v New Yorku, Big Ben, Buckinghamský palác a Westminster Abby v Londýně a Arc de Tromphe a Eiffelova věž v Paříži mají větší ikonu. Zdá se tedy, že Google nabízí snadnější ikony na místa vedle památek, které mají za sebou nějakou delší historii. Zajímavé je, že například takový Bílý dům nezískal žádnou z větších ikon. 

Tato funkce byla objevena ve verze aplikace Google Mapy 10.28.2 pro operační systém Android. Uživatelé, kteří používají iOS, najdou větší ikony orientačních modů ve verzi 5.29.8. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim