reklama

Fossil představil hybridní chytré hodinky s dvoutýdenní výdrží

Fossil představil hybridní chytré hodinky s dvoutýdenní výdrží
2019-11-06T16:30:33+01:00
• 6. 11. 2019
2

Segment chytrĂ˝ch nositelnĂ˝ch zařízenĂ­ se rozrĹŻstá o novĂ© chytrĂ© hybridnĂ­ hodinky Hybrid HR od spoleÄŤnosti Fossil. KonkrĂ©tnÄ› jdou k dispozici dvÄ› linie – Charter HR a Collider HR. V tomto případÄ› slovo hybridnĂ­ znamená, Ĺľe jsou vybaveny standardnĂ­mi ruÄŤiÄŤkami, ale takĂ© funkcemi pro propojenĂ­ s mobilnĂ­m telefonem.

Fossil Hybrid HR

Nové hybridní hodinky jsou k dispozici jen ve velikosti 42mm a jsou vybaveny úsporným displejem. Ačkoliv společnost neuvádí, o jaký typ panelu se jedná, tak dle popisu byl použit nějaký typ e-ink panelu, tedy s elektronickým inkoustem, který spotřebovává energii jen při změně. Je tedy pochopitelné, že výdrž na jedno nabití je dva týdny.

Fossil Hybrid HR používají pro komunikaci se smartphony Bluetooth 4.2, přičemž je zde kompatibilita se systémy Android a iOS. Je ale zapotřebí mít nainstalovanou speciální aplikaci. Zpravidla takové hodinky nabízejí jen možnost upozornění na notifikace, ale v tomto případě je k dispozici i senzor srdečního tepu. Samozřejmě nechybí odolnost vůči vodě, společnost uvádí 3ATM, takže na nějaké plavání to není.

Tlačítka na hodinkách jsou programovatelná. Nabízí se také funkce pro sledování aktivit, možnost změny ciferníku, notifikace a další podobné funkce. Není zde možnost odpovídat na upozornění nebo mikrofon pro ovládání telefonu. Jako hlavní materiál je použita nerezová ocel. Základní model přijde na 195 dolarů, což je v přepočtu přibližně 4 500 Kč bez daně.

Zdroje: fonearena.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Leoš Vintr

7. 11. 2019, 0:21

Myslím, že 3atm na nějaké to plavání není, ale do 30ti metrů se můžete klidně potápět.

Přemysl Vaculík

VIP 7. 11. 2019, 9:46

3ATM je proti stříkající vodě a dešti. Nic víc. Žádné plavání, ani potápění.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim