reklama

WhatsApp stále pracuje na tmavém vzhledu aktualizováno

WhatsApp stále pracuje na tmavém vzhledu [aktualizováno]
2019-10-07T16:35:34+02:00
• 7. 10. 2019
2

Aktualizováno 7. 10.

Ani po několika měsících není aplikace WhatsApp k dispozici v tmavém vzhledu. První náznaky se objevily v březnu. Nyní jsme se dočkali menšího pokroku v rámci vývoj. WhatsApp bude podporovat nastavení vzhledu u Androidu 10. Pokud budete mít mobil nastavený na tmavý režim, aplikace jej automaticky nastaví také. Bude ale možné změnit tuto volbu a manuálně zvolit světlý nebo tmavý vhled.

Kromě to jsme se dočkali i změny tmavého prostředí. Zatímco minulá ukázka byla v tmavě šedé barvě, nyní se ukazuje, že prostředí aplikace bude v tmavé modré barvě. Mimo to se také ukazuje, že se pracuje na samo destruktivních zprávách. Došlo na rozšíření časového limitu.

Původní článek 26. 3

Mnoho aplikací nyní zavádí tmavý režim a další na něm pracují. Mezi takové se brzy zařadí i WhatsApp, jak se nyní ukazuje.

WhatsApp v tmavém

Populární komunikační služba WhatsApp zřejmě ještě letos získá nový tmavý režim, jak se ukazuje díky webu WAbetainfo. Redaktorům a expertům tohoto webu se podařilo zjistit, že beta verze aplikace obsahuje náznaky tmavého režimu a podařilo se jim ho aktivovat. Bohužel se ukazuje, že nový vzhled je v tuto chvíli připraven jen pro nastavení aplikace jako takové.

WhatsApp testuje hledání obrázků a webový prohlížeč v aplikaci

Zřejmě nějakou dobu potrvá, než bude k dispozici potřebný kód pro zbytek aplikace, ale díky tomu máme aspoň přibližnou představu, v jakých odstínech bude verze pro Android. Není jasné, kdy se podobná novinka začne objevovat i u iOS verze.

V tuto chvíli není k dispozici nový tmavý režim aplikace WhatsApp ani v rámci beta programu. Není k dispozici jakýkoliv přepínač, což je pochopitelné, když jen malá část je připravena. Můžeme očekávat, že v horizontu několika týdnů nebo měsíců bude nový vzhled k dispozici pro beta testery.

logo-app WhatsApp Messenger WhatsApp Inc. Zdarma ANDROID logo-app WhatsApp Messenger Developer Zdarma iOS

Zdroje: androidpolice.com, xda-developers.com

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Konečně ty hlavy pomazané už zjistily, že bílé pozadí je ve všech směrech to nejhorší. Kontrast, spotřeba, šetření očí…
Nechápu, kolik magorů se zhlédlo v tom vyblitém material designu, který je několik let opěvován jako to nejnej.

Týdny nebo měsíce a beta? To je fofr páni vývojáři.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim