reklama

Apple Music představuje celoroční playlist Replay

Apple Music představuje celoroční playlist Replay
2019-11-14T18:00:55+01:00
• 14. 11. 2019
1

Druhá největší hudební streamovací služba Apple Music se zřejmě nechala inspirovat u svého největšího konkurenta Spotify, neboť právě nyní představila zbrusu novou funkci pod názvem Apple Music Replay.

Apple Music se inspiruje u konkurence

Prostřednictvím této novinky máte možnost nahlédnout zpět časem a pustit si vámi nejpřehrávanější skladby za uplynulý rok 2019. Tato funkce je velice populární na platformě Spotify. Není tedy divu, že se jej Apple Music rozhodlo implementovat i do své služby. Jen pro upřesnění, v případě Spotify se jedná také o playlist, ovšem pod názvem Wrapped. 

Nutno ale podotknout, že v případě Apple Music nejde jen o roční shrnutí nejpřehrávanějších skladeb. Vlastně jde o neustále aktualizovaný seznam skladeb. Díky Apple Music Replay získají předplatitelé playlist nejlepších skladeb od roku 2019 a seznamy skladeb za každý rok od doby, kdy si začali službu předplácet. Samozřejmě si lze tento seznam přidat do hudební knihovny, tudíž můžete hudbu streamovat kdykoliv, dokonce také offline. Stejně jako jakýkoli seznam skladeb lze i Apple Music Replay sdílet s ostatními, což vám umožňuje například porovnávat nejlepší skladby se svými přáteli.

Zatímco Spotify Wrapped je spíše roční záležitostí, Apple Music Replay bude i nadále nabízet aktualizovaný seznam skladeb, a to po celý rok. Navíc se bude playlist vyvíjet s vámi, tedy s vaším hudebním vkusem. 

Apple Music Replay je k dispozici přímo v aplikaci Apple Music, a to napříč všemi podporovanými platformami, včetně replay.music.apple.com. 

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Jiří Panenka

15. 11. 2019, 12:04
Android aplikace

Velice zajimava a celkem bych rekl ze i vitana zmena pro uzivatele apple music. Uz jen snizit mesicni predplatne z 10$ na 5$ jako to ma Spotify.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim