reklama

WhatsApp testuje samodestruktivní zprávy

WhatsApp testuje samodestruktivní zprávy
2019-10-01T16:30:37+02:00
• 1. 10. 2019

Komunikační služba WhatsApp nabírá nejrůznější funkce a postupně testuje nové. Například v tomto roce došlo na prodloužení času pro smazání zprávy. Už tehdy se uživatelé vyjádřili, že by ocenili možnost zpráv, které se po nějakém čase smažou, případně zneviditelní. V podstatě očekávali, že by se nabídla obdobná funkce, jakou najdeme například u Messengeru od Facebooku. Nyní dochází k testování této funkcionality.

WhatsApp rozšiřuje časový rámec pro smazání zpráv

WhastApp a mizící zprávy

Ve verzi 2.19.275 aplikace WhastApp se podařilo webu wabetainfo.com objevit, že se chystají destruktivní zprávy. Určité části aplikace se podařilo aktivovat, takže se níže můžete podívat na současnou podobu. Pravděpodobně není finální.

Destruktivní zprávy budou k dispozici minimálně pro skupinové konverzace, kde bude možné nastavit čas, po kterém dojde k smazání konkrétní zprávy. V tuto chvíli se nabízí jen dvě možnosti – 5 sekund nebo jedna hodina. Pravděpodobně finální podoba funkce nabídne širší možnosti.

Wabetainfo.com odhaduje, že se podobná funkce objeví také v privátních konverzacích. Otázka je, jestli novinka bude k dispozici jen přes nastavení konverzace, nebo bude k také speciální tlačítka přímo v chatu.

Zdroje: wabetainfo.com, theverge.com

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim