reklama

Vodafone a UPC představují společnou nabídku

Vodafone a UPC představují společnou nabídku
2019-09-02T11:40:44+02:00
• 2. 9. 2019

Zdroj: Vodafone, UPC, Dotekomanie

Vodafone odkoupil UPC a očekávalo se, že se dočkáme společných nabídek a speciálních akcí. Dnes se tak stalo a máme zde první nabídku, která na první pohled vypadá zajímavě.

„Provázání dvou nejlepších sítí nám umožňuje spustit GigaSíť, která posílí spojení mezi obyvateli Česka díky bezkonkurenčním službám a může skutečně přinášet lepší budoucnost. Máme také v plánu sjednotit naši nabídku pod jednou značkou, a to Vodafone,“ dodává Vivas.

Společná nabídka od Vodafonu a UPC

Vodafone oznamuje, že startuje svou GigaSíť společně s první nabídkou. Ve své tiskové zprávě oznamuje doslova, že nabízí „neomezená data v HD kvalitě, volání i SMS v mobilu už za 599 korun, rychlé pevné sítě s tarify o rychlosti až 500 Mbit/s včetně klíčových televizních programů za akčních 399 korun měsíčně.“ Z tohoto konstatování se může skutečně jednat o lákavou nabídku, ale je nutné upozornit, že cena 599 Kč platí jen při koupi Neomezeného mobilního tarifu pro 4 osoby.

bonusový kredit za dobíjení

Zároveň se k tomu připočítá pevné připojení k internetu za 399 Kč měsíčně s rychlostí až 500 Mbps. Výsledná cena je pak 2795 Kč. Při koupi této nabídky pro tři čísla je 2595 Kč a pro dvě pak 2395 Kč. Pokud vám jde o koupit jen jednoho tarifu, nabízí se se tato nabídka s pevným připojením (včetně Neomezeného volání a SMS, Roaming v EU) za následující ceny:

 • Mobilní internet s 2 GB FUP + pevné připojení = 796 Kč
  • cena bez pevného připojení = 599 Kč
 • Mobilní internet s 10 GB FUP + pevné připojení = 998 Kč
  • cena bez pevného připojení = 799 Kč
 • Mobilní internet s 20 GB FUP + pevné připojení = 1292 Kč
  • cena bez pevného připojení = 1099 Kč

Jedná se ale jen o speciální nabídku, která platí na 6 měsíců. Po uplynutí tohoto intervalu se ceny pevného připojení změní, přičemž záleží na rychlosti, kterou si zákazník vybere:

 • 150 Mb/s za 529 Kč s 12měsíčním závazkem
 • 300 Mb/s za 629 Kč s 12měsíčním závazkem
 • 500 Mb/s za 929 Kč s 12měsíčním závazkem

Nejen nabídka, i služby

Dočkali jsme se i dalšího propojení obou firem, což asi ocení i zákazníci obou společností. V jakékoliv prodejně Vodafonu si může kdokoliv objednat služby UPC, což platí i naopak. Zřejmě se v dohledné době dočkáme dalšího propojení a sloučení.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim