reklama

iPhone 6s má hardwarový problém, proto Apple spustil servisní program

iPhone 6s má hardwarový problém, proto Apple spustil servisní program
2019-10-07T13:30:54+01:00
• 7. 10. 2019

Společnost s logem nakousnutého jablka se rozhodla spustit nový servisní program pro chytré telefony iPhone 6s a iPhone 6s Plus. Některé kusy totiž disponovaly chybnými hardwarovými díly, díky kterým nebylo možné telefon spustit. 

iPhone 6s a iPhone 6s Plus se nemusĂ­ spustit

Společnost Apple doposud nezveřejnila, respektive nespecifikovala, který z hardwarových komponent způsobuje tuto nepříjemnou neplechu. K tomu ani ve své tiskové zprávě neuvádí podrobnosti o tom, jaké servisní operace budou probíhat. 

PostiĹľená zařízenĂ­ spadajĂ­ do velmi omezenĂ©ho rozsahu sĂ©riovĂ˝ch ÄŤĂ­sel, pĹ™iÄŤemĹľ vyrobeny byly v obdobĂ­ od října 2018 do srpna 2019. Na oficiálnĂ­ webovĂ© stránce programu je dokonce k dispozici kontrola sĂ©riovĂ˝ch ÄŤĂ­sel. DĂ­ky tomu si tak mĹŻĹľete ověřit, zda máte právo na bezplatnou opravu. Pokud byste skuteÄŤnÄ› patĹ™ili mezi hrstku postiĹľenĂ˝ch majitelĹŻ, máte tĹ™i moĹľnosti reakce – zajĂ­t do autorizovanĂ©ho servisu; navštĂ­vit maloobchodnĂ­ prodejny Apple; nebo se domluvit s Apple podporou na odeslánĂ­ telefonu poštou. 

Pokud jste již v minulosti podobnému problému čelili a museli jste si své zařízení opravit za vlastní peníze, tedy záruka vám nebyla akceptována, můžete společnost požádat o vrácení peněz. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim