reklama

Chytrý náramek a chytré hodinky jen za 182 Kč! sponzorovaný článek

Chytrý náramek a chytré hodinky jen za 182 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-10-21T17:20:06+01:00
• 21. 10. 2019

Chytrý náramek M4 v akci za 182 Kč!

M4 přichází rovnou ve třech barevných provedeních: černá, modrá a červená. Oproti předchozí verzi se M4 příliš neliší. Taktéž nabízí TFT displej, ten je však větší a má 0,96 palců, oproti předchozí verzi s 0,42 palci. Na náramku bude nyní možné přijímat notifikace z aplikací a z hovorů. Baterie s kapacitou 105 mAh by měla vydržet 30 dní. Samozřejmostí je měřič tepu, a sportovní funkce pro měření vaší fyzické aktivity a spánku.

Zařízení je opět voděodolné a oproti předchozí verzi nabízí vyšší ochranu před vodou. U M4 je přítomna certifikace IP67 s možností ponoření do hloubky až několik metrů. Jedná se o velmi kvalitní a levný chytrý fitness náramek, jenž je oblíbený po celém světě.

Originální M4 na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearbest bude po dobu prvního týdne jen za 182 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Chytrý náramek jen za pakatel!

Gocomma B1 přichází rovnou ve čtyřech barevných provedeních: černá, modrá, červená a růžová. Oproti předchozí verzi se Gocomma B1 příliš neliší. Taktéž nabízí TFT displej, ten je však větší a má 0,96 palců, oproti předchozí verzi s 0,42 palci. Na náramku bude nyní možné přijímat notifikace z aplikací a z hovorů. Baterie s kapacitou 80 mAh by měla vydržet 10 dní. 

Samozřejmostí je měřič tepu, a sportovní funkce pro měření vaší fyzické aktivity a spánku. Zařízení je opět voděodolné a oproti předchozí verzi nabízí vyšší ochranu před vodou. U Gocomma B1 je přítomna certifikace IP67 s možností ponoření do hloubky až několik metrů. Jedná se o velmi kvalitní a levný chytrý fitness náramek, jenž je oblíbený po celém světě.

Originální Gocomma B1 na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearbest bude po dobu prvního týdne jen za 233 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Chytré hodinky za 182 Kč!

Chytré hodinky 116plus na trh přichází s malým 1,3palcoým TFT displejem. Zobrazovací panel pak chrání krycí sklo Corning Gorilla Glass 3. Výrobce samozřejmě nezapomněl implementovat ani vodotěsnost, respektive hodinky disponují certifikací IP67.

Zapomenout nemůžeme zmínit ani 12 různých sportovních aktivit, GPS + GLONASS, senzor tlaku vzduchu, BioTracker PPG pro nepřetržité sledování srdce, celodenní sledování zdraví, analýzu spánku a další.  Zajímavostí je, že hodinky na jedno nabití vydrží až neuvěřitelných pět dní při běžném používání. 

Originální 116plus hodinky na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearbest jsou po dobu jednoho týdne jen za 182 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim