reklama

GUG.cz zve na technologicky zaměřené akce září

GUG.cz zve na technologicky zaměřené akce [září]
2019-09-03T09:40:46+02:00
• 3. 9. 2019

GUG.cz je společenství skupin lidí se zájmem o Google technologie, nezávislé na Googlu. Pořádají setkávání, přednášky, workshopy a další akce. Dělí se hned na několik skupin – vývojářilidé z firemgeeci a uživatelé, a učitelé. Každá z nich vytváří výše uvedené akce, kterých se může účastnit takřka kdokoliv. Zpravidla jsou zdarma.

GUG.cz

V září nás čekají celkem čtyři akce. První zn nich se jmenuje „#IamRemarkable workshop“ a koná se již 17. září v Ostravě. Zaměřuje se na znevýhodněné skupiny, jak popisují samotní tvůrci.

Iniciativa #IamRemarkable vznikla v Googlu a klade si za cíl pomáhat ženám a dalším znevýhodněným skupinám se sebeprezentací a sebevědomím. Workshop #IamRemarkable je unikátní obsahem i zkušenostmi facilitátorů, kteří workshopem provází.

Dále se zde nabízí Clojure Bubbles IV nebo E-commerce day 2019. Nezapomnělo se ani na GPivo #7, kde se můžete setkat a pobavit s lidmi z oboru, případně se dozvědět něco nového. Jak to již bývá, samotná akce je zdarma, ale je nutné se registrovat. Na GPivo můžete zajít v Jihlavě.

Pokud máte zájem se zapojit do konání takových akcí, není nic jednoduššího, než navštívit stránku gug.cz/join, kde se mimo jiné dozvíte všechny důležité informace.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat