reklama

Doogee připravuje modulární model S95 Pro

Doogee připravuje modulární model S95 Pro
2019-09-13T16:47:44+01:00
• 14. 9. 2019

První model S90 s modulárními kryty je společnost Doogee připravena v produktové nabídce vystřídat za nového zástupce, který můžeme vyhlížet pod označením S95 Pro. Čínský výrobce má s telefony vesměs úspěch v mezinárodním měřítku, takže ani u dnešní novinky nelze očekávat žádný propadák. Připravované zařízení projde změnami, jak po vnější stránce, tak i po stránce vnitřní výbavy.

Zase o něco lepší

Hlavní výkon by měl zajistit osmijádrový procesor Helio P90 od MediaTeku, kterému záda bude krýt operační paměť RAM o velikosti 8 GB a 128GB interní úložiště typu UFS 2.0. Nicméně podrobnosti kolem displeje nebo čelní kamerky ve „Waterdrop“ výřezu nejsou zatím známy. O prodlouženou výdrž baterie se postará 5 150mAh článek, k němuž připojí technologii rychlého nabíjení (24 W).

Zadní partii zaberou celkem tři objektivy fotoaparátu, kde hlavní slovo dostane 48MPx snímač IMX586 od Sony a přisvětlovací LED blesk. Samozřejmostí je zvýšená odolnost vůči vodě, prachu či pádům z výšky. Mezi přídavnými moduly se ukáže dodatečná 3 500mAh baterie, ale také 6Wattový HiFi modul osazen dvěma reproduktory a vlastní baterií. Nakonec k oficiálnímu odhalení dojde ještě během tohoto měsíce.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim