reklama

Twitter testuje nové gesto a nabízí tmavý režim u Twttr

Twitter testuje nové gesto a nabízí tmavý režim u Twttr
2019-04-14T19:36:27+01:00
• 15. 4. 2019

Není to tak dávno, co Twitter oznámil, že se chystá nová verze tmavého režimu pro Android a iOS aplikace. Zatím jsme nezaznamenali, že by někdo měl přístup k novému tmavému režimu. Nyní se ale ukazuje, že právě testovací aplikace Twttr získává novou podobu. Právě zde si chce Twitter prvně otestovat nasazení tmavšího vzhledu.

Nové gesto

Twttr se skutečně začíná ukazovat jako experimentální aplikace. Zatím zde byl k dispozici nová podoba konverzací a nyní zde bude k dispozici tmavší režim. Nejedná se ale o jedinou novinku. Twitter oznámil, že začíná testovat nové gesto. Sama aplikace nedisponuje takovými prvky, takže se může jednat o první z mnoha.

Jak je vidět, tak právě gesto zprava doleva označí daná příspěvek srdíčkem. Bude tedy záležet, kde dané gesto uděláte. Samozřejmě je otázkou, jestli se jedná o nejpraktičtější funkci nebo gesto. Možná by nebylo od věci na dané gesto navázat jinou událost, jako třeba možnost odpovědi.

Asi bude nějakou dobu trvat, než se něčeho podobného dočkáme. V hlavní aplikaci nic takového není a pokud si chcete novinky vyzkoušet v aplikaci Twttr, musíte zažádat o testování na speciální stránce.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim