reklama

Klávesnice SwiftKey od Microsoftu nyní podporuje i Google vyhledávání

Klávesnice SwiftKey od Microsoftu nyní podporuje i Google vyhledávání
2019-03-20T19:29:02+02:00
• 20. 3. 2019
1

Už je to nějakou dobu, co Microsoft koupil aplikaci SwiftKey, která je pro mnohé uživatele nejdůležitější klávesnicí pro mobilní telefony. Mnohdy u takových nákupů očekáváme, že dojde ke sloučení nebo zrušení, ale to není tento případ. Ostatně v tomto roce jsme se již dočkali několika aktualizací, mezi které patří například automatický anonymní režim nebo zlepšení výkonu. Koncem minulého roku navíc přibyla možnost vyhledávání.

SwiftKey s Googlem a Bingem

Jak již bylo napsáno, SwiftKey nějakou dobu podporuje možnost vyhledávání skrze Microsoft Bing. Sama společnost si je vědoma, že uživatelé mají i jiné vyhledávače, takže bylo jen otázkou času, než Microsoft povolí a implementuje kromě Bingu další službu. Nyní jsme se dočkali implementace vyhledávače Googlu.

Zatím dochází k pozvolnému šíření aktualizace, takže může nějakou dobu trvat, než budete mít možnost volby ve svém zařízení. Novinku najdete v nastavení pro psaní, kde se vám objeví nová položka vyhledávače. Zde si budete moci vybrat mezi Bingem nebo Googlem.

Díky tomu budete moci vyhledávat přímo z klávesnice a nebudete muset spouštět jinou aplikaci, nebo samotný webový prohlížeč. Nyní bude zajímavé sledovat, jestli Microsoft dodá i další vyhledávače, nebo vše zůstane jen u dvou služeb.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Karel Preiss

20. 3. 2019, 22:48
Android aplikace

Zajímavé

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim