reklama

SwiftKey novÄ› podporuje automatickĂ˝ anonymnĂ­ reĹľim

SwiftKey novÄ› podporuje automatickĂ˝ anonymnĂ­ reĹľim
2019-01-24T13:59:42+02:00
• 24. 1. 2019
1

Většina aplikací se snaží sledovat chování uživatele, díky čemuž se získávají cenná data. Ta jsou následně použita pro vývoj a úpravy aplikací, aby se docílilo lepšího ovládání a používání. Některé aplikace ale disponují anonymním režimem, kdy nedochází k ukládání dat nebo sledování. Například webové prohlížeče disponují touto funkcí. Ačkoliv si zapnete anonymní okno, neznamená to, že nejste sledováni. Právě samotná klávesnice stále sleduje, co se děje. Na to se zaměřili i tvůrci SwiftKey.

SwiftKey vás díky nové funkci nebude sledovat

SwiftKey již nějakou dobu nabízí anonymní režim, ale doposud jste si jej mohli manuálně aktivovat nebo deaktivovat. To mnohdy vyžadovalo několik kliknutí navíc, což zrovna není pohodlné. Dnešní novinka v rámci beta verzi SwiftKey se zaměřuje na zjednodušení celého procesu.

SwiftKey nově dokáže rozpoznat, jestli používáte aplikaci v anonymním režimu. Na obrázcích výše je vidět webový prohlížeč s anonymním oknem. Klávesnice se následně také přepne do tohoto režimu a nebude zaznamenávat co píšete. Navíc můžete psát i netradiční slova nebo pojmy bez strachu, že by se taková data dostala do běžné predikce.

Pokud si chcete novou funkci vyzkoušet, přejděte do Obchodu Play na svém mobilním telefonu či tabletu s operačním systémem Android a stáhněte si nejnovější aktualizaci pro SwiftKey Beta. Instalační balíček si ale můžete stáhnout také prostřednictvím APK souboru, který naleznete zde. 

logo-app SwiftKey Beta SwiftKey Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

buffy 333

21. 2. 2020, 22:25

Dobrý večer chtěl bych se zeptat jak vypnout vaš anonymní režim na honoru 8A

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim