reklama

Klávesnice SwiftKey se naučila novým kouskům

Klávesnice SwiftKey se naučila novým kouskům
2019-06-21T14:25:26+02:00
• 20. 2. 2019

Zdroj: TheVerge

Společnost Microsoft si delší dobu dělala zálusk na mobilní aplikaci SwiftKey, po které opravdu toužila. Chtěla ji získat natolik, že ji nakonec před dvěma lety, tedy v roce 2016, odkoupila. 

Po dokončení akvizice se naštěstí na mobilní klávesnici i nadále usilovně pracovalo a za tu dobu získala nespočet nových funkcí – například nedávno implementovanou funkci pro překládaní textu. Nyní se klávesnice dočkává dalších funkcí. 

SwiftKey se dočkala nových funkcí

SwiftKey jednoznačně patří mezi nejpoužívanější klávesnice třetích stran, tedy alespoň na operačním systému Android. Aplikace je populární hlavně díky svým funkcím, jako je změna motivů či jejich vlastní vytváření. A právě barviček se nová aktualizace týká.

V nejnovější verzi aplikace SwiftKey Beta se nově změní barva navigačního panelu, a to podle aktuálního motivu klávesnice, viz. přiložené snímky. Veškerá témata s klasickými barvami fungují naprosto bez problémů, ovšem neonové či složitější barvy nemusí prozatím fungovat správně. 

Novinka je samozřejmě stále v testování, tudíž je jasné, že na této chybě vývojový tým zapracuje. Kromě tohoto vylepšení jsme se dočkali podpory nového jazyka- Karakalpak. Velkou zajímavostí je, že podle reakcí nefunguje nová funkce na modelu Honor 6X se systémem EMUI 8.0, naopak zcela v pořádku funguje na Pocophone s MIUI 10. 

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim