reklama

Klávesnice SwiftKey se naučila novým kouskům

Klávesnice SwiftKey se naučila novým kouskům
2019-06-21T14:25:26+01:00
• 20. 2. 2019

Zdroj: TheVerge

Společnost Microsoft si delší dobu dělala zálusk na mobilní aplikaci SwiftKey, po které opravdu toužila. Chtěla ji získat natolik, že ji nakonec před dvěma lety, tedy v roce 2016, odkoupila. 

Po dokončení akvizice se naštěstí na mobilní klávesnici i nadále usilovně pracovalo a za tu dobu získala nespočet nových funkcí – například nedávno implementovanou funkci pro překládaní textu. Nyní se klávesnice dočkává dalších funkcí. 

SwiftKey se dočkala nových funkcí

SwiftKey jednoznačně patří mezi nejpoužívanější klávesnice třetích stran, tedy alespoň na operačním systému Android. Aplikace je populární hlavně díky svým funkcím, jako je změna motivů či jejich vlastní vytváření. A právě barviček se nová aktualizace týká.

V nejnovější verzi aplikace SwiftKey Beta se nově změní barva navigačního panelu, a to podle aktuálního motivu klávesnice, viz. přiložené snímky. Veškerá témata s klasickými barvami fungují naprosto bez problémů, ovšem neonové či složitější barvy nemusí prozatím fungovat správně. 

Novinka je samozřejmě stále v testování, tudíž je jasné, že na této chybě vývojový tým zapracuje. Kromě tohoto vylepšení jsme se dočkali podpory nového jazyka- Karakalpak. Velkou zajímavostí je, že podle reakcí nefunguje nová funkce na modelu Honor 6X se systémem EMUI 8.0, naopak zcela v pořádku funguje na Pocophone s MIUI 10. 

Zdroj: xda-developers.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat